Jónsi z Sigur Rós wydaje nowy singiel po dekadzie milczenia


24 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Po długiej przerwie, islandzki wokalista Jónsi prezentuje zupełnie nowy utwór. Posłuchajcie poruszającego singla Exhale!

Jónsi to przede wszystkim lider post-rockowej, islandzkiej grupy Sigur Rós, która tworzy i zachwyca swoimi subtelnymi kompozycjami już od ponad 20 lat. Dziesięć lat temu, Islandczyk rozpoczął również swoją solową karierę, wydając album Go. Oprócz tego, artysta ma na swoim koncie również kilka soundtracków.

Jónsi przerywa milczenie nowym, autorskim singlem Exhale

Od 2010 roku, poza dwoma albumami Sigur Rós (choć ostatni z nich również ukazał się w 2013 roku) fani nie otrzymali nic nowego od Jónsi, poza wspomnianymi, kilkoma soundtrackami. Aż do teraz! Islandzki wokalista właśnie podzielił się swoim premierowym singlem Exhale.

Jónsi Exhale

Jónsi – Exhale, posłuchaj

Marzycielskiemu utworowi towarzyszy również klimatyczny teledysk, który wyreżyserował sam Jónsi wraz z Giovannim Ribisi. Brytyjski portal NME podaje, że nowy utwór JónsiExhale to idealny soundtrack pod naszą obecną izolację. Trudno się z tym nie zgodzić! Posłuchajcie zatem i zobaczcie klip to najnowszego singla islandzkiego artysty!

Czy nowy utwór Jónsi zwiastuje drugi, solowy album muzyka? Sam artysta nie potwierdza jak na razie tych informacji. Mamy jednak nadzieję, że Exhale to zapowiedź czegoś większego. Obyśmy już niedługo mogli się o tym przekonać!

Po długiej przerwie, islandzki wokalista Jónsi prezentuje zupełnie nowy utwór. Posłuchajcie poruszającego singla Exhale! Jónsi to przede wszystkim lider post-rockowej, islandzkiej grupy Sigur Rós, która tworzy i zachwyca swoimi subtelnymi kompozycjami już od ponad 20 lat. Dziesięć lat temu, Islandczyk rozpoczął również swoją solową karierę, wydając album Go. Oprócz tego, artysta ma na swoim koncie […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →