kadr z anime „Dragon Ball Z” / Cartoon Network

Johnny Bravo” i „Dragon Ball Z” w jednym show! Odcinek znaleziono po latach


17 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Latami mówiło się o talk-show będącym spin-offem Johnny’ego Bravo z Cartoon Network, w którym pojawił się fragment Dragon Ball. Crossover możemy wreszcie zobaczyć.

Talk-show Cartoon Network z Johnnym Bravo

Cytując Mr. Peanutbuttera z animacji BoJack Horseman – „What Is This, a Crossover Episode?”. Tak, to dokładnie to! Johnny Bravo pojawił się w tym samym odcinku programu Cartoon Network, co Dragon Ball. Chodzi o talk-show JBVO: Your All Request Cartoon Show, który był spin-offem Johnny’ego Bravo. Był to blok prowadzony przez tytułowego lowelasa, który przyjmował prośby widzów o wyemitowanie ich ulubionych kreskówek. Jedną z nich było właśnie zaprezentowanie fragmentu japońskiego anime w odcinku z 5 maja 2000 roku.

kadr z filmu Dragon Ball
kadr z anime „Dragon Ball Super: Super Hero”

Zobacz zaginiony odcinek-crossover

Po 23 latach od premiery zagubiony odcinek I’ve Been Practicing został udostępniony na portalu „Internet Archive”. Przedstawia Bravo odpowiadającego na prośbę dzwoniącego „na żywo” telewidza o wyemitowanie odcinka Dragon Ball Z, w którym Goku walczy z Friezą.

Prośba widza talk-show została wysłuchana przez nierozgarniętego prowadzącego, ale wyjaśnia on dzwoniącemu, że nie może wyemitować całego półgodzinnego odcinka Dragon Ball Z. Zamiast tego przewija anime i przyjmuje rolę narratora. Zazwyczaj fragmenty w JBVO dotyczyły seriali animowanych, w których Johnny występował gościnnie, takich jak Scooby Doo.

YouTuber LSuperSonicQ, który spopularyzował odkryty po latach odcinek, wydał również oświadczenie dla mediów, w którym wyraża swój duży entuzjazm wobec fragmentu „utraconych mediów”. Zobacz odcinek tutaj.

Latami mówiło się o talk-show będącym spin-offem Johnny’ego Bravo z Cartoon Network, w którym pojawił się fragment Dragon Ball. Crossover możemy wreszcie zobaczyć. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Talk-show Cartoon Network z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →