fot. Alessio Belloni

Pionier muzyki fusion, John McLaughlin, na trzech koncertach w Polsce!


11 listopada 2022

Podziel się newsem:

Jazzowy gitarzysta John McLaughlin zagra z zespołem The 4th Dimension trzy koncerty w Polsce. Gdzie i kiedy usłyszymy legendarnego muzyka?

John McLaughlin i jego zespół: cztery wymiary kunsztu

Grał z Milesem Davisem i Alem Di Meoli. Jest współzałożycielem takich zespołów grających muzykę fusion, jak Shakti oraz Mahavishnu Orchestra. Uważany za jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów, John McLaughlin ma na swoim koncie również Grammy za Najlepsze improwizowane jazzowe solo. Blisko sześćdziesiąt lat na scenie, masa zebranych doświadczeń i wirtuozeria w czystej postaci. John McLaughlin już niedługo przyjedzie do Polski z zespołem The 4th Dimension, który jest kolebką muzycznych kultur. W jego skład wchodzą multiinstrumentalista Gary Husband, perkusista Ranjit Barot oraz basista Étienne M’Bappé.

John McLaughlin & The 4th Dimension – You Know, You Know

Uczta dla zmysłów

John McLaughlin & The 4th Dimension urządzą sobie krótką trasę po Polsce. Rozpocznie się ona 26 listopada w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Następnie, już dzień później, 27 listopada, kwartet wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Trasa zakończy się 28 listopada w krakowskim klubie Studio. Bilety na każde z trzech wydarzeń, można zakupić na stronie bileterii Biletomat.pl. Zapraszamy na koncerty!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Jazzowy gitarzysta John McLaughlin zagra z zespołem The 4th Dimension trzy koncerty w Polsce. Gdzie i kiedy usłyszymy legendarnego muzyka? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup bilety na koncerty Johna McLaughina & The 4th Dimension!

Biletomat.pl
220 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →