fot. Alessio Belloni

Pionier muzyki fusion, John McLaughlin, na trzech koncertach w Polsce!


11 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jazzowy gitarzysta John McLaughlin zagra z zespołem The 4th Dimension trzy koncerty w Polsce. Gdzie i kiedy usłyszymy legendarnego muzyka?

John McLaughlin i jego zespół: cztery wymiary kunsztu

Grał z Milesem Davisem i Alem Di Meoli. Jest współzałożycielem takich zespołów grających muzykę fusion, jak Shakti oraz Mahavishnu Orchestra. Uważany za jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów, John McLaughlin ma na swoim koncie również Grammy za Najlepsze improwizowane jazzowe solo. Blisko sześćdziesiąt lat na scenie, masa zebranych doświadczeń i wirtuozeria w czystej postaci. John McLaughlin już niedługo przyjedzie do Polski z zespołem The 4th Dimension, który jest kolebką muzycznych kultur. W jego skład wchodzą multiinstrumentalista Gary Husband, perkusista Ranjit Barot oraz basista Étienne M’Bappé.

John McLaughlin & The 4th Dimension – You Know, You Know

Uczta dla zmysłów

John McLaughlin & The 4th Dimension urządzą sobie krótką trasę po Polsce. Rozpocznie się ona 26 listopada w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Następnie, już dzień później, 27 listopada, kwartet wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Trasa zakończy się 28 listopada w krakowskim klubie Studio. Bilety na każde z trzech wydarzeń, można zakupić na stronie bileterii Biletomat.pl. Zapraszamy na koncerty!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Jazzowy gitarzysta John McLaughlin zagra z zespołem The 4th Dimension trzy koncerty w Polsce. Gdzie i kiedy usłyszymy legendarnego muzyka? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie John […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →