Jessie Ware wraca z nowym materiałem!


17 lutego 2019

Podziel się newsem:

Brytyjska wokalistka prezentuje singiel zapowiadający nowe wydawnictwo.

Jessie Ware to piosenkarka znana głównie z takich kawałków jak Wildest Moments czy Say You Love Me . Jej ostatnia płyta  – Glasshouse – ukazała się w 2017 roku.

Artystka zaprezentowała właśnie nowy materiał, który brzmieniem nawiązuje do jej muzycznych korzeni. Adore You to drugi po Overtime singiel promujący czwarty studyjny album wokalistki.

„Adore You” to pierwszy kawałek, jaki zarejestrowaliśmy wspólnie w studiu. To przedsmak kolejnych singli w tym klimacie. Ten utwór bardzo pasuje do mojej obecnej sytuacji życiowej: wkrótce ponownie zostanę mamą i dawno już nie czułam się tak pewna w swojej muzyce. Szczęśliwych walentynek. Uwielbiam was wszystkich!

Posłuchaj nowego utworu:

Brytyjska wokalistka prezentuje singiel zapowiadający nowe wydawnictwo. Jessie Ware to piosenkarka znana głównie z takich kawałków jak Wildest Moments czy Say You Love Me . Jej ostatnia płyta  – Glasshouse – ukazała się w 2017 roku. Artystka zaprezentowała właśnie nowy materiał, który brzmieniem nawiązuje do jej muzycznych korzeni. Adore You to drugi po Overtime singiel promujący czwarty studyjny album wokalistki. Zobacz także […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →