Jarocin Festiwal 2019 startuje już w ten weekend. Sprawdźcie godzinową rozpiskę koncertów

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwal w Jarocinie odbędzie się już w najbliższy weekend - 13 i 14 lipca. Sprawdźcie, jak prezentuje się godzinowa rozpiska koncertów.

Jarocin Festiwal 2019 – timetable

Jarocin Festival 2019 timetable, line-up

Jarocin Festiwal 2019 – line-up

13 lipca

Sobotnia część Jarocin Festiwal to koncerty laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych, wybranych przez komisję pod przewodnictwem Marka Piekarczyka. Będą to: Izzy & The Black Trees, Para, Jagoda Kret i Sunsmoke.

Oprócz tego odbędą się także dwa jubileuszowe koncerty: 30-lecie Renaty Przemyk i 25-lecie zespołu Sebastian Riedel & Cree.

Specjalny projekt zaprezentuje Marek Piekarczyk, któremu towarzyszyć będą Piotr Cugowski i Ukeje. Pierwszego dnia festiwalu wystąpi również Sidney Polak.

14 lipca

W niedziele na scenie w Jarocinie pojawi się legendarny polski zespół – Dżem, który obchodzi w tym roku 40-lecie działalności. Także na ten rok przypada 25 rocznica śmierci ich wokalisty – Ryszarda Riedla.

Drugi dzień festiwalu to także koncert telewizyjny, podczas którego wystąpią: Róże Europy, Grubson, Marcelina, Happysad, Kasia Kowalska, Marek Piekarczyk, Piotr Cugowski, Ukeje, Sebastian Riedel & Cree, LemON, Renata Przemyk, Mrozu, Tabu, Zwycięzca Jarocin Festiwal 2019 i Sidney Polak.

Imprezę zakończy występ projektu Grupa True Colors Band and DJ Live.

Jarocin Festiwal 2019 – bilety, karnety

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 79 PLN oraz karnety za 139 PLN. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
79-139 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.