Janusz Tracz miłosnym coachem


27 listopada 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przez wiele lat najgorszymi złoczyńcami byli Joker, Darth Vader i Hannibal Lecter. To zmieniło się, kiedy na ekrany TVP wkroczyła Plebania i Janusz Tracz. Aktor, który gra tę mrożącą krew w żyłach rolę, ma też jednak inną, łagodniejszą stronę...

Miłosne porachunki, czyli o co warto walczyć w związku – tak brzmi tytuł wykładu, którego 30 listopada udzieli Dariusz Kowalczyk na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego w ramach cyklu Laboratorium Miłości.

Gdyby próbować to połączyć z postacią graną w serialu, skończyłoby się przynajmniej porwaniem, wymuszeniem i zdradą. Takiego zwrotu akcji prawdopodobnie nie zobaczymy podczas spotkania.

15192616_10154105810297023_8744862471747069673_n

Odtwórca roli największego badassa w Tulczynie opowie, o co warto walczyć w związku, na jakich fundamentach opierać swoją relację z drugim człowiekiem. Będzie o uczeniu się, jak wspólnie stawiać czoła przeciwieństwom losu, o tym, jak łączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym oraz jak być mężczyzną we współczesnym świecie. Jak widać, świat jest pełen niespodzianek.

Akcja została zorganizowana przez Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo. Hmm… Ciekawe czy przeczytali kiedyś jego telewizyjne nazwisko od tyłu.

Przez wiele lat najgorszymi złoczyńcami byli Joker, Darth Vader i Hannibal Lecter. To zmieniło się, kiedy na ekrany TVP wkroczyła Plebania i Janusz Tracz. Aktor, który gra tę mrożącą krew w żyłach rolę, ma też jednak inną, łagodniejszą stronę… Miłosne porachunki, czyli o co warto walczyć w związku – tak brzmi tytuł wykładu, którego 30 […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: