Marina Łuczenko nagrała utwór z Jamesem Arthurem [posłuchaj]


19 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Marina Łuczenko nawiązała współpracę z Jamesem Arthurem, brytyjskim wokalistą, który sprzedał na świecie już 2,5 miliona płyt.

Owoc współpracy polskiej wokalistki ze zwycięzcą brytyjskiej edycji X-Factora upublikowano w piątek (21 października). Utwór nosi tytuł “Let Me Love The Lonely”.

O piosence nagranej z Mariną Łuczenko James Arthur napisał na swoim Facebooku. “Cześć, Polsko! Z radością pragnę ogłosić, że na moim nowym albumie znajdzie się duet z piękną i niesłychanie utalentowaną Mariną”. Płyta Back from the Edge, ukaże się 28 października.

Marina, która również pracuje nad nowym albumem (jej dyskografię zamyka krążek Hard Beat z 2011 roku), także pochwaliła się nagraniem na Facebooku.

“Nie ukrywam, że zaproszenie do nagrania piosenki z tak wybitnym artystą jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście pierwszego singla z tej płyty, to serdecznie polecam ‘Say You Won’t Let Go'” – napisała Marina Łuczenko.

Sprawdź także:
Płyta Lady Gagi wyciekła, bo… sklep w Belgii ją sprzedawał

Marina Łuczenko nawiązała współpracę z Jamesem Arthurem, brytyjskim wokalistą, który sprzedał na świecie już 2,5 miliona płyt. Owoc współpracy polskiej wokalistki ze zwycięzcą brytyjskiej edycji X-Factora upublikowano w piątek (21 października). Utwór nosi tytuł “Let Me Love The Lonely”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →