Wydarzenia: 2019-04-12

Wybierz co

Wybierz gdzie

Wybierz kiedy

Poniedziałek 14 października

Mayday - Teatr Bagatela

Poniedziałek, 14.10, godz: 17:00 Aula Artis, Poznań

Lion Shepherd - Poznań

Poniedziałek, 14.10, godz: 19:00 Tama, Poznań

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Poniedziałek, 14.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Scena Młodych / Laureaci ARD Music Competition

Poniedziałek, 14.10, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Golec uOrkiestra | największe przeboje

Poniedziałek, 14.10, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

SexEdGdańsk: "Ileż można odmawiać? Stawianie swoich granic."

Poniedziałek, 14.10, godz: 18:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Ciało/Techno/Wyobraźnia- Cykliczne warsztaty ruchowe

Poniedziałek, 14.10, godz: 19:00 Tama, Poznań

Tydzień Mody Po Krakosku vol.3

Poniedziałek, 14.10, godz: 10:00 Dolne Młyny, Kraków

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Rzeszów / 14.10.2019

Poniedziałek, 14.10, godz: 20:00 Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego, Rzeszów

Łódź I Grzegorz Dolniak I Termin przydatności + support

Poniedziałek, 14.10, godz: 20:30 Scenografia, Łódź

Rafał Pacześ - W programie 'Zoba co jes' // Łódź VIII

Poniedziałek, 14.10, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Stand-upowa Fala w NRD Toruń: Rafał Rutkowski #standup

Poniedziałek, 14.10, godz: 19:00 NRD, Toruń

Łódź #2 | Grzegorz Dolniak | Termin przydatności + support

Poniedziałek, 14.10, godz: 18:00 Scenografia, Łódź

Wtorek 15 października

Architektoniczny wieczór filmowy | Tożsamość

Wtorek, 15.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Cynk (Zn) - 24. Konfrontacje Teatralne

Wtorek, 15.10, godz: 18:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Grind Night - Lifetaker x Ratflesh w DK Luksus!

Wtorek, 15.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Q. Tarantino

Wtorek, 15.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Reverend Beat-Man + Becky Lynn Blanca / 15.10 / Drizzly Grizzly

Wtorek, 15.10, godz: 20:00 Drizzly Grizzly, Gdańsk

Kup bilet

New Model Army - Gdynia

Wtorek, 15.10, godz: 20:00 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Rzeszów / 15.10.2019

Wtorek, 15.10, godz: 20:00 Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego, Rzeszów

Wielkie Otrzęsiny Lublina ☆ 15.11 ☆ NOC & The Mist ☆

Wtorek, 15.10, godz: 21:00 NOC Klub, Lublin

GET LOST x where2B list

Wtorek, 15.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Środa 16 października

Niespodzianka - Teatr Kamienica

Środa, 16.10, godz: 17:30 Aula Artis, Poznań

Imię - spektakl komediowy | Toruń

Środa, 16.10, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Siberian Meat Grinder // Deluminator // 16.10 // D.K Luksus

Środa, 16.10, godz: 19:00 D.K. Luksus, Wrocław

KochamJedzenie - idę na Restaurant Week

KochamJedzenie - idę na Restaurant Week (16-31.10)

Środa, 16.10, godz: 13:00 Restaurant Week Polska, Warszawa

ADE 2019

ADE 2019

Środa, 16.10, godz: 10:00 Amsterdam, Amsterdam, Holandia

8. Fonomo Music & Film Festival

Środa, 16.10, godz: 18:00 Bydgoszcz, Bydgoszcz

Paweł Wójcik & Tomek Sarniak, 16.10.2019, Klub Stodoła (OS)

Środa, 16.10, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

Kup bilet

Hilltop Hoods

Środa, 16.10, godz: 20:00 Praga Centrum, Warszawa

Electronic Wednesdays - Open Decks: open call | Szpitalna 1

Środa, 16.10, godz: 19:00 Szpitalna 1, Kraków

Ciało: początek

Środa, 16.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

ALMA - 16.10.2019 - NIEBO, Warszawa

Środa, 16.10, godz: 19:00 NIEBO, Warszawa

Kup bilet

Margaret - Łódź

Środa, 16.10, godz: 20:00 Scenografia, Łódź

Ala|Zastary - Trasa Ciemną Nocą

Ala|Zastary / Trasa Ciemną Nocą / Łódź

Środa, 16.10, godz: 20:00 DOM, Łódź

Przemycam prawo, czyli biznesy przy piwie. - Kreacja marki.

Środa, 16.10, godz: 18:30 HOUSE Szkolna, Poznań

Laboratorium Zabawy - Warsztaty "Let's Play"

Środa, 16.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

New Model Army - Warszawa

Środa, 16.10, godz: 20:00 Klub Proxima, Warszawa

bitamina lublin

Bitamina / 16.10 / Radio Lublin

Środa, 16.10, godz: 19:00 Radio Lublin, Lublin

Babski wieczór - Pochwalone oraz Same Suki w Starym Klasztorze!

Środa, 16.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Technoranek Kosmiczny vol 44

Technoranek Kosmiczny vol 44 AïOLI inspired by Katowice [silent]

Środa, 16.10, godz: 07:00 AïOLI inspired by Katowice, Katowice

Vintage POPUP | 80s/90s/Y2k Wednesday memorabilias with aDHd

Środa, 16.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

Kup bilet

Burleska w Próżności #2

Środa, 16.10, godz: 20:00 Próżność, Poznań

Kabaret Smile ● Premiera Nowego Programu ● Lublin 16.10.2019

Środa, 16.10, godz: 17:30 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Czwartek 17 października

Być jak Elizabeth Taylor

Być jak Elizabeth Taylor

Czwartek, 17.10, godz: 19:30 Palladium, Warszawa

Miłość w Saybrook w Lublinie!

Czwartek, 17.10, godz: 17:30 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Abigail w Polsce! + Violentor, Draconis Infernum [Warszawa]

Czwartek, 17.10, godz: 19:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Beirut - Warszawa, Progresja | 17.10.19

Czwartek, 17.10, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Moriah Woods, Izzy and the Black Trees / 17.10 / Drizzly Grizzly

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Drizzly Grizzly, Gdańsk

MROZU / 17.10.19 / Łódź, Scenografia

Czwartek, 17.10, godz: 19:00 Scenografia, Łódź

Kaz Bałagane "Książę Nieporządek" - koncert premierowy | Rzeszów

Czwartek, 17.10, godz: 19:00 Klub Vinyl, Rzeszów

RAU i Proseko we Wrocławiu! / 17.10 D.K Luksus

Czwartek, 17.10, godz: 19:00 D.K. Luksus, Wrocław

Electro Jam Session / Ziemia / 17.10

Czwartek, 17.10, godz: 21:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Live On - Czwartkowe koncerty akustyczne: Październik 2019

Czwartek, 17.10, godz: 21:00 SASSY, Gdańsk

Trapfon: tribute to Firma - Nielegalne Rytmy

Czwartek, 17.10, godz: 22:00 D.K. Luksus, Wrocław

Festiwal Pracy Jobicon w Krakowie!

Czwartek, 17.10, godz: 10:00 Tauron Arena Kraków, Kraków

Subotnick & Lillevan | LAB 1

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

MARGARET – Poznań

Czwartek, 17.10, godz: 20:30 Tama, Poznań

Kup bilet

Dr Misio

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Lao Che w Kostrzynie

LAO CHE - Strefa Dobrej Muzyki

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Kostrzyńskie Centrum Kultury, Kostrzyn

happysad warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła, +18 Tour

Czwartek, 17.10, godz: 18:00 Klub Stodoła, Warszawa

Kup bilet

The Love Coffin

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Chmury, Warszawa

Julia Pietrucha - FOLK it! Tour / Wejherowo 17.10

Czwartek, 17.10, godz: 19:00 Filharmonia Kaszubska – Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo

Ala|Zastary - Trasa Ciemną Nocą

Ala|Zastary / Trasa Ciemną Nocą / Poznań

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Olga Polikowska

Olga Polikowska | Klub Bunkier 17.10.2019

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Bunkier, Gdańsk

Michał Szpak - The Moon Tour / Toruń

Czwartek, 17.10, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

11. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej

Czwartek, 17.10, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Oramics Sound Lab: CDJ dla średniozaawansowanych

Czwartek, 17.10, godz: 18:00 Projekt LAB, Poznań

Laboratorium Zabawy - Warsztaty "Let's Play"

Czwartek, 17.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

New Model Army - Wrocław

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

SuperScena: Coals | Szpitalna 1

Czwartek, 17.10, godz: 19:30 Szpitalna 1, Kraków

bitamina białystok

Bitamina / 17.10 / Białystok, Zmiana Klimatu

Czwartek, 17.10, godz: 19:00 Zmiana Klimatu, Białystok

Kup bilet

Lor - Warszawa

Czwartek, 17.10, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

Krakowska Integracja Studencka ☼ 17.10 ☼ Klub Kwadrat ☼

Czwartek, 17.10, godz: 21:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Ciało stałe

Czwartek, 17.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

Let it Glitter! x Prozak 2.0

Czwartek, 17.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Piątek 18 października

Antologia Duchów Miasta

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Kup bilet

Machine Head - Gdańsk

Piątek, 18.10, godz: 20:00 B90, Gdańsk

Wild Bread Fest .25: Aporia FTF Moron Nukk Skøv The Unrest

Piątek, 18.10, godz: 19:00 D.K. Luksus, Wrocław

Bracia Figo Fagot w A2 / Wrocław 18.10

Piątek, 18.10, godz: 18:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Beirut - Warszawa, Progresja | 18.10.19

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Kup bilet

KęKę - Radom

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Klub Strefa G2, Radom

Kup bilet

Paluch - Rzeszów

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Pod Palmą, Rzeszów

Peja/Slums Attack w Stargardzie / Eclipse Club

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Eclipse Klub Stargard, Stargard Szczeciński

Gedz w Warszawie! "Bohema" Koncert Premierowy

Gedz w Warszawie! "Bohema" Koncert Premierowy

Piątek, 18.10, godz: 19:30 Miłość Kredytowa 9, Warszawa

Kizo w Gdańsku

KIZO w Gdańsku - Pegaz Tour

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Protokultura, Gdańsk

Kabe - trasa koncertowa

KABE w Poznaniu + Miły ATZ nowy materiał (unreleased)

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Projekt LAB, Poznań

Tymek w Poznaniu | Tama

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Tama, Poznań

Legendarny Afrojax, Agus, VJ Pizda / Gdańsk / 18.X / Ziemia

Piątek, 18.10, godz: 18:30 Klub Ziemia, Gdańsk

Modern Shamanism IX with Sequoya live (Sangoma Records)

Piątek, 18.10, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

DT pres. 777 Rec.02 w/GLYN aka NGLY live, Ron Wilson

Piątek, 18.10, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

Kooky Music pres. Varhat ( Yoyaku / Hostom / FR )

Piątek, 18.10, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

FISZ Dj Set & Harper

Piątek, 18.10, godz: 22:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

NIC #30 w/ Sleeparchive live!

Piątek, 18.10, godz: 22:00 STK 47 - Warehouse, Kraków

Avi x Louis Villain w Toruniu

Piątek, 18.10, godz: 20:00 NRD, Toruń

Eduardo de la Calle Private Press, Kuba Sojka, Michał Wolski

Eduardo de la Calle: Private Press, Kuba Sojka, Michał Wolski

Piątek, 18.10, godz: 23:00 999, Warszawa

Midland, Boris

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Piątek, 18.10, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Holiday'80 / The Very Polish Cut Outs

Piątek, 18.10, godz: 23:59 Schron, Poznań

Ancient Methods | Tama

Piątek, 18.10, godz: 23:00 Tama, Poznań

Audio City pres. Chicago Loop

Piątek, 18.10, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Game Music Festival 2019

Piątek, 18.10, godz: 13:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

NOSPR / Lawrence Foster / Rudolf Buchbinder

Piątek, 18.10, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Kup bilet

Happysad

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Klub Wytwórnia, Łódź

Lao Che w Gostyniu

Koncert LAO CHE

Piątek, 18.10, godz: 20:00 GOK Hutnik, Gostyń

Mrozu - trasa Aura

MROZU / 18.10.19 / Ostrów Wlkp, Stara Przepompownia

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Klub Stara Przepompownia, Ostrów Wielkopolski

Olga Polikowska

Olga Polikowska w Basement Wine & Beer / ODWOŁANY

Piątek, 18.10, godz: 21:00 Basement Wine & Beer, Bydgoszcz

Defend Pop Punk Party

Piątek, 18.10, godz: 23:00 D.K. Luksus, Wrocław

Tribute to Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni!

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

11. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej

Piątek, 18.10, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Poznań Game Arena 2019

Poznań Game Arena 2019

Piątek, 18.10, godz: 10:00 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Poznań Sport Expo 2019 - edycja jesienna

Piątek, 18.10, godz: 10:00 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

New Model Army - Kraków

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Król - Gdańsk

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Stary Maneż, Gdańsk

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Bielsko-Biała

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała

bitamina toruń

Bitamina / 18.10 / Toruń Od Nowa

Piątek, 18.10, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

Kup bilet

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Próżność, Poznań

Muzofest 2019 - 5. Urodziny MUZO.FM

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

The Love Coffin / 18.10 / Drizzly Grizzly

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Drizzly Grizzly, Gdańsk

Daria Zawiałow - Warszawa 18.12

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 - Warszawa 18.12

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

Czeluść WWA: Kareful / Lanek / Nocny / Forxst / Jutro / Kosa

Czeluść WWA: Kareful / Lanek / Nocny / Forxst / Jutro / Kosa

Piątek, 18.10, godz: 23:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch.

Deep Depot 4th B-Day /w Clovis, Gina Sabatini, Arch.

Piątek, 18.10, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

Sax On Fire

Sax On Fire / DJ Vinylstealer & DJ Smartee / MJ.SAX (live act)

Piątek, 18.10, godz: 23:00 level 27, Warszawa

All My Friends Are Criminalz [12]

Piątek, 18.10, godz: 21:00 NRD, Toruń

Lubelska Integracja Studencka ☆ NOC & The Mist ☆ 2 kluby ☆ 18.10

Piątek, 18.10, godz: 21:00 NOC Klub, Lublin

Szkolna Dyskoteka | Nagi Instynkt

Piątek, 18.10, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Under the STARS | Maria Sadowska DJ set

Piątek, 18.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

SASSY Future Disco: DJ Gafo & DJ Vibe

Piątek, 18.10, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

BAL u Kurowej

Piątek, 18.10, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

Liestyle Party Hard x Prozak 2.0

Piątek, 18.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Nu discoTECH x Prozak 2.0

Piątek, 18.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

TECHNOpoland #1

TECHNOpoland #1

Piątek, 18.10, godz: 22:00 Onyx Music Club, Tarnowskie Góry

Hollywood 21:31 / B-day party Fedde, Marboc, Wilku / Ziemia

Piątek, 18.10, godz: 21:31 Klub Ziemia, Gdańsk

Kraków | Polska Noc Kabaretowa 2019

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Tauron Arena Kraków, Kraków

Kabaret Neo-Nówka | ŻYWOT Mariana / 18.10.2019 / Netto Arena

Piątek, 18.10, godz: 20:00 Netto Arena, Szczecin

18 paź

2. Tribute to

Piątek, 18.10, godz: 19:00 Gdynia Arena, Gdynia

Ładuję...
1 2 3 36