Hurts prezentują kolejny singiel i zapowiadają koncerty w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Hurts nie zwalniają tempa. Właśnie zaprezentowali kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty i ogłosili światowe tournée, w którym nie zabrakło oczywiście Polski.

Hurts pokonali kryzys i wracają z nowym albumem

Po trzech latach od przebojowego albumu Desire, Hurts wracają w zupełnie nowej odsłonie. W ostatnim czasie, brytyjski duet mierzył się z licznymi przeciwnościami losu i poważnym kryzysem twórczym. Dziś udowadnia, że wrócił silniejszy i bardziej dojrzały.

Potwierdzają to trzy ostatnie single – Voices, Suffer i Redemption zapowiadające ich nadchodzący album Faith, który ukaże się już 4 września. Hurts właśnie dorzucili do tego zestawu kolejny utwór – Somebody.

Hurts – Voices, posłuchaj!

Nowy singiel Hurts – Somebody

Zespół ponownie udowadnia, że powraca do swoich mrocznych, bardziej surowych, muzycznych korzeni. Theo Hutchcraft i Adam Anderson mówią o swoim nowym singlu:

Somebody to piosenka o oporze, sile i wychodzeniu z beznadziejnej sytuacji. Różni się od muzyki, którą tworzyliśmy do tej pory, ale doskonale ujmuje intensywność i energię zawartą na części nadchodzącego albumu.

Utworowi towarzyszy również pierwszy teledysk promujący nadchodzący album HurtsFaith. Zobaczcie ten prowokujący obraz!

Hurts – Somebody, zobacz teledysk!

Hurts powracają na scenę i zagrają koncerty w Polsce

Wraz z premierą singla i teledysku do Somebody, duet ogłosił światową trasę koncertową, podczas której, w 2021 roku, odwiedzi 17 krajów. Wśród nich nie zabrakło również Polski, gdzie grupa zagra aż dwa razy – 6 kwietnia w Warszawie, w hali COS Torwar oraz 7 kwietnia w MCK Katowice. Sprzedaż biletów startuje 7 sierpnia. Nie przegapcie!

Hurts w Polsce

Hurts nie zwalniają tempa. Właśnie zaprezentowali kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty i ogłosili światowe tournée, w którym nie zabrakło oczywiście Polski. Hurts pokonali kryzys i wracają z nowym albumem Po trzech latach od przebojowego albumu Desire, Hurts wracają w zupełnie nowej odsłonie. W ostatnim czasie, brytyjski duet mierzył się z licznymi przeciwnościami losu i […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.