Hurts po niemal 3-letniej przerwie wracają z nowym singlem

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po niemal 3-letniej przerwie wydawniczej, brytyjski duet Hurts powraca z nowym singlem zatytułowanym Voices. Posłuchajcie.

Hurts to pochodzący z Manchesteru, synth-popowy duet, który tworzą wokalista Theo Hutchcraft i multiinstrumentalista Adam Anderson. Obecnie na ich dyskografię składają się albumy studyjne. Najnowszy z nich – Desire, ukazał się we wrześniu 2017 roku. Podczas trasy promującej to wydawnictwo, zespół zawitał na dwa koncerty do Polski. Supportowali ich wówczas Bass Astral x Igo.

Po niemal trzech latach wydawniczej ciszy, wszystko wskazuje na to, że muzycy szykują się do wydania nowego krążka. Dziś w sieci pojawił się ich nowy utwór – Voices.

Hurts powracają z nowym singlem

Przypuszczenia, że Hurts powracają, zaczęły się pojawiać się kilka dni temu, gdy Theo i Adam na swoich profilach w mediach społecznościowych publikowali zdjęcia i filmiki z tajemniczymi kodami i zagadkami. Fani zespołu mogli także dołączać do grupowej konwersacji w aplikacji Telegram. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane we wtorek, gdy zespół zapowiedział wydanie singla Voices na 15 maja.

Wyświetl ten post na Instagramie.

JOIN US | informationhurts.com/joinus

Post udostępniony przez Theo Hutchcraft (@theohurts)

Nowy utwór od Hurts jest już dostępny serwisach streamingowych. Posłuchajcie:

Hurts – Voices

Na razie nie ma potwierdzenia, że jest to zapowiedź piątego albumu Brytyjczyków. Czekamy na kolejne informacje od Hurts.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.