Hum To Search: zaśpiewaj, zanuć lub zagwiżdż piosenkę. Google ją znajdzie!


19 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Od teraz Google znajdzie piosenkę, którą mu zaśpiewasz, zanucisz lub zagwiżdżesz. Sprawdźcie, jak działa Hum To Search Google!

Muzyczne sytuacje bez wyjścia? Już nie! Google znajdzie piosenkę, która chodzi Ci po głowie

Kojarzycie tę nieprzyjemną sytuację, gdy po głowie chodzi Wam jakiś kawałek, ale nie znacie ani jego tytułu, ani wykonawcy, ani nawet fragmentu tekstu? Jedyne co o nim wiecie, to ten zapętlający się bit. Kto z nas chociaż raz nie był w takiej sytuacji… Jednak koniec naszych udręk!

Google wychodzi naprzeciw tym najbardziej ambitnym poszukiwaczom piosenek, którzy nie dają za wygraną i mimo wszystko nie spoczną, dopóki nie znajdą piosenki, której melodia męczy ich myśli. Od teraz wyszukiwanie piosenek stanie się jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Google Hum to search

Przeczytaj również: Spotify – wyszukiwanie piosenek za pomocą fragmentu tekstu

Hum To Search Google – jak działa nowa wyszukiwarka piosenek?

Dzięki nowej funkcji GoogleHum To Search Google znajdziesz poszukiwany utwór bez problemu. Wystarczy, że zaprezentujesz wyszukiwarce linię melodyczną piosenki. Jak? Wystarczy ją zaśpiewać, zanucić lub zagwizdać, a Google pokaże Ci najbardziej pasujące propozycje. Aktualizacja jest już dostępna.

Opcja jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli posiadasz na swoim smartfonie aplikację Google Search lub korzystasz z widżetu wyszukiwarki Google, kliknij w ikonę mikrofonu i zapytaj: „co to za piosenka?” lub kliknij przycisk „wyszukaj utwór”. Dodatkowo, jeśli używasz Asystenta Google, możesz po prostu zapytać swój telefon: „Hej Google, co to za piosenka?”. W wyszukiwarce pojawi się okno, gdzie przez 10 – 15 sekund będziesz musiał zaśpiewać, zanucić lub zagwizdać dany utwór. Potem, pozostaje Ci czekać na wyniki wyszukiwania Twojej piosenki. Sprawdź!

Od teraz Google znajdzie piosenkę, którą mu zaśpiewasz, zanucisz lub zagwiżdżesz. Sprawdźcie, jak działa Hum To Search Google! Muzyczne sytuacje bez wyjścia? Już nie! Google znajdzie piosenkę, która chodzi Ci po głowie Kojarzycie tę nieprzyjemną sytuację, gdy po głowie chodzi Wam jakiś kawałek, ale nie znacie ani jego tytułu, ani wykonawcy, ani nawet fragmentu tekstu? […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.