HOLAK z zespołem na żywo zagra w poznańskim klubie

Obserwuj nas na instagramie:

Mateusz Holak grał między innymi w gitarowym zespole Kumka Olik oraz w duecie hip-hopowym Małe Miasta. I na tym nie koniec…

HOLAK pisał teksty dla projektu SONAR. Jako producent muzyczny współpracował z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Zaprojektował okładki płyt między innymi dla Happysadu, Smolika czy Wojtka Mazolewskiego. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk. 

Od niedawna Mateusz prowadzi także swoją audycję na antenie newonce.radio.

Wszechstronnie uzdolniony artysta ma na swoim koncie dwa albumy studyjne – The Introvert Dożyłem 25 Lat I Nie Będę Nic Zmieniał oraz EP-kę Niecierpliwość. Jego debiutancka płyta została wydana nietypowo, bo bez zapowiedzi i w formie magazynu z CD.

Holak z zespołem na żywo zagra 29 marca w poznańskim klubie Schron.  Jako support wystąpi J Kossak. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Przed koncertem będzie okazja spotkać się z Mateuszem w sklepie z ubraniami streetwearowymi – ATE. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Mateusz Holak grał między innymi w gitarowym zespole Kumka Olik oraz w duecie hip-hopowym Małe Miasta. I na tym nie koniec… HOLAK pisał teksty dla projektu SONAR. Jako producent muzyczny współpracował z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Zaprojektował okładki płyt między innymi dla Happysadu, Smolika czy Wojtka Mazolewskiego. Zajmuje się również projektowaniem odzieży […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →