Hip hop w stolicy rocka, czyli jeszcze więcej raperów na Jarocin Festiwal 2018!


12 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Silna, hip hopowa ekipa została zaproszona przez jarocińskiego rapera – Sigmę NGWM.

Oczywiście nie zabraknie tu dobrego rocka i alternatywy, ale w tym roku do Jarocina zjadą też fani hip hopu! Do ogłoszonego wcześniej Quebonafide dołączyła bowiem zacna ekipa hip hopowców zaproszonych przez Sigmę NGWM. 

W tym roku na scenie Jarocin Festiwal 2018 wystąpią:

The gang band – wrocławski projekt rap – rockowy, w którego skład wchodzą raperzy Antone, Dizlel [OBW], muzycy znani z formacji Draw The Line oraz dj Liquid. Oldschoolowy rap, mocny riff gitarowy, głęboka linia basu, tłuste bębny, scretche mistrza w swoim fachu – połączone razem dają niezapomniane show.

Ostry – członek zespołów Bezimienni, Młoda Krew i Motywacja, który prowadzi także solową działalność artystyczną. W 2010 roku Ostry założył oficjalnie wytwórnię i markę odzieżową pod nazwą Klincz. W 2011 roku, nakładem tejże firmy do sprzedaży trafiła czwarta produkcja formacji Bezimienni pt. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni.

Tau – wcześniej znany jako Medium, raper, wokalista, beatboxer i producent muzyczny. Zadebiutował w 2008 roku nielegalem Seans spirytystyczny. W 2012 roku został wydany kolejny solowy album Mediuma pt. Graal, który dotarł do 18. miejsca najpopularniejszych płyt w Polsce.

DJ 600V – DJproducent muzycznyinżynier dźwięku i raper znany jest przede wszystkim z występów w zespole 1kHz, który współtworzył w latach 1994-1996. Był także członkiem krótkotrwałego projektu Huzdemak. W latach późniejszych skoncentrował się na pracy producenta muzycznego. Współtworzy także duet z amerykańskim raperem Ronem G.

Śliwa – członek zespołu Aspiratio Crew, który prowadzi również solową działalność artystyczną. W 2011 roku raper związał się z należącą do Pei wytwórnią muzyczną RPS Enterteyment. W 2012 roku do sprzedaży trafił debiut Śliwy zatytułowany Pełen etat. Materiał został wyprodukowany przez Hirassa, RX-a, Quela, Gotiego, Braha oraz Edizza. Gościnnie na płycie wystąpili m.in. Kobra, Vixen, Kroolik Underwood oraz Bezczel.

Jarocin Festiwal 2018 odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018. Na kultowym polskim festiwalu (poza wspomnianymi wyżej) zagrają m.inThe Dumplings, Daria Zawiałow, Coma, BOKKA, Marek Dyjak, Wojtek Mazolewski, Public Image Ltd, Pussy Riot, Kortez, Hańba!, BISZ & B.O.K, Pablopavo i Ludziki oraz Quebonafide.

Silna, hip hopowa ekipa została zaproszona przez jarocińskiego rapera – Sigmę NGWM. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Oczywiście nie zabraknie tu dobrego rocka i alternatywy, ale w tym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →