Tegoroczny Jarocin Festiwal z coraz lepszym line up’em! Na scenie pojawi się BOKKA, The Dumplings i Daria Zawiałow!


17 marca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ale to jeszcze nie koniec ciekawych nazwisk tegorocznej edycji!

Jarocin Festiwal 2018 zapowiada się coraz lepiej! Do grona artystów, którzy pojawią się na scenie dołączyło właśnie 5 sztosowych wykonawców – The Dumplings, Daria Zawiałow, Coma, BOKKA oraz Marek Dyjak! Dołączyli oni do zacnego grona takich artystów, jak Wojtek Mazolewski, Public Image Ltd, Pussy Riot, Kortez, Hańba!, BISZ & B.O.K, Pablopavo i Ludziki. Tak, tak, to wszystko będzie do posłuchania/zobaczenia/doświadczenia na żywo podczas Jarocin Festiwal 2018!

A zatem, poza porządnym rockiem i mocnymi brzmieniami, w line up’ie Jarocin Festiwal 2018 znalazło się miejsce dla dobrej elektroniki, alternatywy, hip hopu, jazzu, a nawet – poezji śpiewanej. Co tu dużo mówić – po prostu na bogato!

Tegoroczna edycja Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018. Motywem przewodnim imprezy jest twórczość legendarnego wokalisty Public Image Limited i Sex Pistols – Johnny’ego Rottena.

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
179 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.