Hip-hop prosto z Australii, czyli Hilltop Hoods na koncercie w Polsce


23 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Grupa Hilltop Hoods powstała w 1991 roku i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli australijskiego rapu. 16 października zespół pojawi się na koncercie w warszawskim klubie Praga Centrum.

W skład grupy Hilltop Hoods wchodzi dwóch raperów: Suffa i MC Pressure oraz DJ Debris. Zespół został utworzony w 1991 w Adelajdzie, w Południowej Australii. Swoją pierwszą EPkę Back Once Again wydali w 1997 roku. Do tej pory mają na swoim koncie 7 albumów studyjnych. Ostatni z nich – The Great Expance ukazał się 22 lutego 2019 roku nakładem wytwórni Universal Music Australia.

Ich najbardziej znane utwory to przede wszystkim: Cosby Sweater pochodzący z wydanego w 2014 roku albumu Walking Under Stars i 1955, w którym gościnnie wystąpili Montaigne & Tom Thum. Grupa w 2011 roku nagrała także utwór z Sią – I Love It.  

W ramach promocji najnowszego albumu grupa zapowiedziała dużą trasę koncertową, która obejmuje Australię, Stany Zjednoczone i Europę. Wśród miejsc, w których się pojawią nie zabrakło również Polski. 16 października Hilltop Hoods wystąpią w warszawskim klubie Praga Centrum. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Wybieracie się na koncert?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.