kadr ze zwiastuna filmu „Halloween. Finał”

Nowy zwiastun „Halloween. Finał” zapowiada ostatnie starcie Michaela Myersa i Laurie Strodie


28 września 2022

Podziel się newsem:

Ich historia dobiega końca. W Internecie zadebiutował ostatni zwiastun filmu Halloween. Finał, który wieńczy ponad czterdziestoletnią historię Michaela Myersa i Laurie Strodie.

Halloween. Finał – ale czy na pewno?

Cztery lata po wydarzeniach z filmu Halloween zabija Laurie Strodie mieszka z wnuczką Allyson i kończy spisywać swoje wspomnienia. Michael Myers nie był widziany od kilku lat. Po pozwoleniu, aby zjawa Michaela prześladowała ją przez dekady, Laurie zdecydowała o wyzwoleniu się spod wpływu Myersa i postanowiła żyć pełnią życia. Spokój zakłóca jednak Corey Cunningham – młody chłopak oskarżony o morderstwa dzieci, którymi się opiekował. Sprawa Cunninghama rozpoczyna lawinę przemocy i terroru, która zmusza Laurie do ostatecznego rozprawienia się ze złem, którego nie może kontrolować.

W główną bohaterkę po raz ostatni wcieli się Jamie Lee Curtis. W obsadzie filmu Halloween. Finał są także Will Patton, Kyle Richards, Andi Matichak, Rohan Campbell i James Jude Courtney. Obraz Davida Gordona Greena trafi do polskich kin 28 października.

Halloween. Finał – zobacz ostatni zwiastun

Sprawdź także: Klasyk Johna Carpentera w najlepszym wydaniu – recenzja Halloween zabija

Ponad czterdzieści lat historii

Seria Halloween wystartowała w 1978 roku filmem o tym samym tytule. Obraz Johna Carpentera skupia się na postaci Michaela Myersa – pacjenta zakładu psychiatrycznego, który w wieku sześciu lat zamordował swoją siostrę. Piętnaście lat później Michael ucieka z placówki i wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie zaczyna prześladować mieszkańców, w tym uczennicę lokalnego liceum Laurie Strode, która staje się jego arcywrogiem. Halloween. Finał będzie już trzynastym filmem w tym uniwersum, jednak tylko cztery z nich są historią kanoniczną: pierwszy obraz Johna Carpentera oraz jego bezpośrednie kontynuacje, które ukazują się od 2018 roku. Rebootu serii podejmował się między innymi metalowy muzyk Rob Zombie, któremu udało się nakręcić dwa filmy. Ukazały się one w 2007 i 2009 roku. Trzecia produkcja została jednak anulowana, a w jej miejsce powstał Krzyk 4.

Ich historia dobiega końca. W Internecie zadebiutował ostatni zwiastun filmu Halloween. Finał, który wieńczy ponad czterdziestoletnią historię Michaela Myersa i Laurie Strodie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →