fot. Universal Pictures

Michael Myers kontra Laurie Strode. Jest pierwszy zwiastun filmu „Halloween Ends”


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

W Internecie niespodziewanie pojawił się pierwszy zwiastun filmu Halloween Ends. Nadchodzący slasher kończy ponad czterdziestoletnią historię Laurie Strode i Michaela Myersa.

Halloween Ends?

Halloween Ends będzie ostatnią częścią trylogii zapoczątkowanej filmem z 2018 roku. Po czterdziestu pięciu latach jedna z najbardziej szanowanych horrorowych serii dobiega końca. Laurie Strode po raz ostatni stawi czoła Michaelowi Myersowi, będącemu uosobieniem zła. Cztery lata po cliffhangerze z filmu Halloween zabija Laurie mieszka ze swoją wnuczką Allyson i kończy spisywać swoje wspomnienia. Michael Myers nie był widziany od kilku lat. Po pozwoleniu, aby zjawa Michaela prześladowała ją przez dekady, Laurie zdecydowała o wyzwoleniu się spod wpływu Myersa i postanowiła żyć pełnią życia. Spokój zakłóca jednak Corey Cunningham – młody chłopak, który zostaje oskarżony o morderstwa dzieci, którymi się opiekował. Sprawa Cunninghama rozpoczyna lawinę przemocy i terroru, która zmusza Laurie do ostatecznego rozprawienia się ze złem, którego nie może kontrolować.

Sprawdź także: Klasyk Johna Carpentera w najlepszym wydaniu – recenzja Halloween zabija

W obsadzie Halloween Ends znalazła się oczywiście Jamie Lee Curtis, która po raz ostatni wcieli się w Laurie. W filmie zagrają również Will Patton, Kyle Richards, Andi Matichak, Rohan Campbell i James Jude Courtney. Premiera została zaplanowana na 14 października 2022 roku.

Halloween Ends, zobacz zwiastun!

Halloween się nie kończy

Seria Halloween wystartowała w 1978 roku filmem o tym samym tytule. Obraz Johna Carpentera skupia się na postaci Michaela Myersa – pacjenta zakładu psychiatrycznego, który w wieku sześciu lat zamordował swoją siostrę. Piętnaście lat później Michael ucieka z placówki i wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie zaczyna prześladować mieszkańców, w tym uczennicę lokalnego liceum Laurie Strode, która staje się jego arcywrogiem. Halloween Ends będzie już trzynastym filmem w tym uniwersum, jednak tylko cztery z nich są historią kanoniczną: pierwsze Halloween oraz jego bezpośrednie kontynuacje, które ukazują się od 2018 roku.

W Internecie niespodziewanie pojawił się pierwszy zwiastun filmu Halloween Ends. Nadchodzący slasher kończy ponad czterdziestoletnią historię Laurie Strode i Michaela Myersa. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Halloween Ends? Halloween Ends będzie ostatnią […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →