HAIM z singlem do nowego filmu Netflixa – „Ostatni list do kochanka”

Podziel się newsem:

HAIM zaprezentowały singiel Cherry Flavored Stomach Ache, promujący film Ostatni List do Kochanka, który pojawi się na Netflixie już 23 lipca.

Film Ostatni List do Kochanka opowiada historię Ellie Haworth (Felicity Jones), ambitnej dziennikarki, która odkrywa historię zakazanej miłości Jennifer Stirling (Shailene Woodley) oraz Anthony’ego O’Hare (Callum Turner), zachowanej w odnalezionych listach sprzed pół wieku. Jest to ekranizacja powieści Jojo Moyes. Produkcję będzie można obejrzeć na Netflixie już od jutra.

HAIM z singlem do nowego filmu Netflixa

Natomiast już teraz możecie posłuchać utworu promującego film – Cherry Flavored Stomach Ache, autorstwa tria HAIM. Podczas konsultacji muzycznych do filmu producenci zapytali reżyserkę Augustine Frizzell o propozycje artystów, którzy mogliby nagrać utwór przewodni do Ostatniego Listu do Kochanka. Wybór padł właśnie na siostry. Zespół od razu zdecydował się na współpracę.

Jestem olbrzymią fanką ich muzyki. Ich twórczość jest jednocześnie nowoczesna i retro. Słychać, że to część świata Ellie.

mówi Augustine Frizzell, reżyserka filmu

Scena, do której napisaliśmy utwór opowiada o wędrówce – potrzebowałyśmy zatem beatu idealnego do podróży – na tej podstawie stworzyłyśmy nagranie. Augustine podkreśliła, że szuka czegoś radosnego. To była praca zbiorowa.

HAIM

Haim – Cherry Flavored Stomach Ache

Cherry Flavored Stomach Ache to pierwsza nowość od sióstr od czasu ukazania się rozszerzonej wersji ich albumu Women In Music, Part III w lutym 2021. HAIM zdobyły ostatnio swoje pierwsze BRIT Award w kategorii Najlepsza Grupa Międzynarodowa oraz dwie nominacje do nagród Grammy (w tym za Album Roku).

HAIM zaprezentowały singiel Cherry Flavored Stomach Ache, promujący film Ostatni List do Kochanka, który pojawi się na Netflixie już 23 lipca. Film Ostatni List do Kochanka opowiada historię Ellie Haworth (Felicity Jones), ambitnej dziennikarki, która odkrywa historię zakazanej miłości Jennifer Stirling (Shailene Woodley) oraz Anthony’ego O’Hare (Callum Turner), zachowanej w odnalezionych listach sprzed pół wieku. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →