Gosha Rubchinskiy jest wszędzie. Właśnie pokazał kolekcję z Adidasem


13 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Ubrania najbardziej rozchwytywanego projektanta młodego pokolenia – Goshy Rubchinskiyego – już wkrótce będzie można kupić w Polsce. Gosha zapowiedział też współpracę z odzieżowym gigantem.

Nawet jeśli nie interesujecie się modą, to jest duże prawdopodobieństwo, że słyszeliście o Goshy. Rozpisują się o nim wszyscy, a jego styl stał się najgorętszym trendem, choć jego ubrania wyglądają jak podróbki z bazaru. A właściwie właśnie dlatego.

Gosha rządzi ulicą, która zachwyciła się inspiracjami rosyjskim stylem młodzieżowym i modelami dalekimi o wyglądzie dalekim od tych, których zwykle oglądamy na wybiegach. Już wkrótce ubrania Goshy dostępne będą także w Polsce – jego wiosenna kolekcja będzie dostępna w Domu Handlowym Vitkac.

Gosha Rubchinskiy

Tymczasem projektant zaprezentował właśnie nową kolekcje na jesień 2017, która jest wynikiem współpracy z niemieckim gigantem – z Adidas Football.

Сейчас в Калининграде проходит показ новой коллекции Гоши Рубчинского. Видео: @page6six Издание The Blueprint сообщает, что новая коллекция — это совместный проект с adidas Football. Стороны подписали контракт на три сезона, вплоть до старта чемпионата мира по футболу 2018 года. «Выбором Калиниграда в качестве площадки он подчеркнул историческую связь России и немецкого бренда adidas, вещи которого почти всегда носили сборные СССР и России», — отмечает СМИ. В @voguehommes, кстати, можно посмотреть ещё несколько моментов из показа. #gosharubchinskiy #гошарубчинский #Калининград #kaliningradru

Film zamieszczony przez użytkownika Калининград.Ru (@kaliningradru)


 

Kolekcja pokazana została dzisiaj w Kalingradzie. Gosha odpowiada za projekty, Adidas za produkcję, a dystrybucją zajmuje się Comme des Garçons, które jest współwłaścicielem marki projektanta GR. Nie będzie więc ona dostępna w sklepach marki Adidas.

Gosha Rubchinskiy

Współpraca potrwa co najmniej trzy sezony do 2018 roku i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Inspiracją dla Goshy był styl rosyjskich, agresywnych kibiców piłki nożnej. Są więc dresy z paskami, adidasy, grube kurtki, płaszcze, kożuchy, a nawet uniformy służb porządkowych.

Gosha Rubchinskiy

Kolejne pokazy także odbędą się w Rosji. Zobaczymy podobno kolekcję na mistrzostwa, a może nawet album. Wybór Kaliningradu na pierwszy pokaz nie jest przypadkowy – ze względu na jego niemiecką historię i architekturę to ukłon w stronę Adidasa. W kolekcji znalazły się płaszcze, bluzy i spodnie dresowe, buty, ale też akcesoria takie jak kapelusze, torby, czapki, szaliki z napisem Football cyrylicą.

Ubrania najbardziej rozchwytywanego projektanta młodego pokolenia – Goshy Rubchinskiyego – już wkrótce będzie można kupić w Polsce. Gosha zapowiedział też współpracę z odzieżowym gigantem. Nawet jeśli nie interesujecie się modą, to jest duże prawdopodobieństwo, że słyszeliście o Goshy. Rozpisują się o nim wszyscy, a jego styl stał się najgorętszym trendem, choć jego ubrania wyglądają jak […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →