Emily Dennison / materiały promocyjne

GoGo Penguin przyjadą do Warszawy promować nowy krążek


06 lutego 2023

Podziel się newsem:

GoGo Penguin zagrają w Warszawie. Nu jazzowa kapela przyjedzie promować swój najnowszy krążek Everything Is Going to Be OK.

Nu jazz w najlepszym wydaniu

GoGo Penguin powracają w odświeżonej odsłonie. Nowy perkusista, odświeżone brzmienie, a także nowa wytwórnia, Sony Music. Wraz z albumem Everything Is Going to Be OK, który ukaże się już w kwietniu, brytyjski zespół otworzy nowy rozdział w swojej ekscytującej karierze. Jak czytamy w informacji prasowej:

To materiał, który zrodził się w ciężkich dla grupy czasach. Gdy muzycy przechodzili przez różne życiowe turbulencje studio okazało się dla nich prawdziwą odskocznią od problemów. Rezultatem jest płyta, która odwzorowuje siłę zrodzoną ze zrozumienia i empatii emanujących wewnątrz zespołu. Przez ciężkie okresy w życiu trzeba przechodzić razem, a wszystko będzie dobrze – z takim przekazem członkowie zespołu już niedługo wyruszą na serię koncertów.

Na wspomnianej trasie koncertowej zespół zawita także do Polski. Już 4 czerwca zespół GoGo Penguin zagra w warszawskiej Progresji.

GoGo Penguin – The Antidote Is in the Poison

Kup bilety na koncert GoGo Penguin!

Jesteście ciekawi nowej odsłony brytyjskiego zespołu? Jeśli tak, wpadajcie koniecznie 4 czerwca do warszawskiej Progresji na koncert promujący Everything Is Going to Be OK. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

GoGo Penguin zagrają w Warszawie. Nu jazzowa kapela przyjedzie promować swój najnowszy krążek Everything Is Going to Be OK. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Nu jazz w […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →