OK Go zrobili z 5-sekundowego klipu cały teledysk


24 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Oni znów to zrobili. Teledysk do piosenki “The One Moment” OK Go został nakręcony w zaledwie 4,2 sekundy, które następnie zwolniono do czterominutowego klipu pełnego kolorowych eksplozji.

Jest (oczywiście) wiele zespołów znanych ze swojej muzyki, ale ten najbardziej znany jest ze swoich idealnie zsynchronizowanych teledysków. Tym razem zespół zamienił króciutki klip w prawdziwy teledysk w zwolnionym tempie. Jak udało im się zrobić to, że przekartkowana w mniej niż sekundę książka ze zdjęciami frontmana i reżysera Damiana Kulasha idealnie synchronizuje się z muzyką? To pewnie jakaś wyższa matematyka.

Oni znów to zrobili. Teledysk do piosenki “The One Moment” OK Go został nakręcony w zaledwie 4,2 sekundy, które następnie zwolniono do czterominutowego klipu pełnego kolorowych eksplozji. Jest (oczywiście) wiele zespołów znanych ze swojej muzyki, ale ten najbardziej znany jest ze swoich idealnie zsynchronizowanych teledysków. Tym razem zespół zamienił króciutki klip w prawdziwy teledysk w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →