Frey i Stark znów razem. Netflix trolluje fanów Gry o Tron

Obserwuj nas na instagramie:

Niektórzy aktorzy scalają się z odgrywanymi postaciami tak bardzo, że utożsamiamy ich już do końca z tymi rolami. Producenci nowego serialu Netflix brutalnie wykorzystali ten fakt.

Uwaga, news zawiera spoilery

Gra o Tron jest pełna seksu i brutalności. Ta druga cecha miała swoje apogeum podczas Czerwonego Wesela. Skończyło się totalną rzezią. Robb Stark i jego żona, wszyscy goście (no prawie) i wilkor zostali zamordowani z zimną krwią. Walder Frey stał się wtedy jedną z najbardziej znienawidzonych postaci serii.

Aktorzy grający głowy rodów Starków i Freyów spotkali się także innej produkcji. Medyceusze: Władcy Florencji to serial produkowany przez Netflix. Opowiada historię rodziny, która zaczynała od prostego kupiectwa. Dzięki swojemu sprytowi i brakowi skrupułów stała się jednak jedną z najbardziej znaczących włoskich frakcji przełomu XIV i XV wieku.

W serialu o rodzinie Medyceuszy, Richard Madden i David Bradley są… zięciem i teściem. W jednej ze scen, aktor grający Waldera całuje tego, który grał Robba w czoła, błogosławiąc jego związek ze swoją córką. Ludzie odpowiadający za obsadę ról musieli włożyć w swój trolling sporo pracy.

W produkcji, poza aktorami znanymi z Gry o Tron, pojawia się także Dustin Hoffman. Serial stworzyli Nicholas Meyer i Frank Spotnitz, którzy znają się na robocie – produkowali Star Treka, Z Archiwum X i Houdiniego.

Niektórzy aktorzy scalają się z odgrywanymi postaciami tak bardzo, że utożsamiamy ich już do końca z tymi rolami. Producenci nowego serialu Netflix brutalnie wykorzystali ten fakt. Uwaga, news zawiera spoilery Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →