fot. Theo Wargo/WireImage

Frank Ocean powraca? Niestety tylko na antenę radiową, ale zawsze coś

Podziel się newsem:

Niedawno miała miejsce 10. rocznica wydania Channel Orange Franka Oceana. Artysta z tej okazji opublikował dwa nowe odcinki swojej audycji radiowej. Sprawdź szczegóły!

Ostatnie ruchy Franka Oceana

W sobotę na platformie streamingowej Apple Music pojawiły się dwa nowe odcinki Blonded Radio, autorskiej audycji Franka Oceana. Pierwszy z odcinków nosi tytuł Blonded Lucy In The Sky With Diamonds, a gościem prowadzącego był Dr. James Fadiman, psycholog i pisarz. Artysta i naukowiec rozmawiali o substancjach psychodelicznych, a w tle audycji wybrzmiewała niepublikowana dotąd muzyka instrumentalna, którą wyprodukował sam Ocean. Drugi z odcinków wylądował pod nazwą Blonded ENERGY! i gościnnie udziela się w nim Mingtong Gu – uzdrowiciel duchowy i nauczyciel.

To nie wszystko. Oprócz tego w sklepie muzyka znalazła się nowa kolekcja merchu, w tym ubrania i plakaty.

Ostatni raz audycji Franka Oceana mogliśmy posłuchać w grudniu, gdy na Apple Music pojawił się specjalny bożonarodzeniowy epizod Blonded Radio. Podobnie jak w przypadku dwóch najnowszych odcinków, wtedy też mieliśmy okazję usłyszeć nową muzykę autorstwa Franka – wokalista jako muzyczne tło swojego programu ustawił prawie dziewięciominutowy, nowy track. Wokalista i producent sukcesywnie dzieli się nową twórczością podczas swoich audycji, jednak na ten moment nic wskazuje na to, by jego długo wyczekiwany projekt miał w najbliższym czasie zadebiutować.

Ostatnia płyta Franka Oceana, Blonde, to album, który w sierpniu będzie świętował 6 lat od swojej premiery. Od tamtej pory mieliśmy szansę usłyszeć go jedynie w pojedynczych singlach, takich jak DHL czy In My Room.

frank ocean
Frank Ocean, fot. John Shearer/WireImage

Przeczytaj także: FKA twigs zagrała nowy kawałek podczas Tiny Desk (Home) Concert

Niedawno miała miejsce 10. rocznica wydania Channel Orange Franka Oceana. Artysta z tej okazji opublikował dwa nowe odcinki swojej audycji radiowej. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Ostatnie ruchy Franka Oceana […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →