Czekasz na płytę Franka Oceana? Nie musisz już odświeżać Twittera!


17 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Nikt nie zna daty premiery drugiej płyty Franka Oceana – nawet jego najbliżsi współpracownicy. Powstała za to specjalna strona, która da ci znać, kiedy album w końcu wyjdzie.

Album Boys Don’t Cry, następca zachwycającego Channel Orange, miał ukazał się na początku sierpnia. Tak się oczywiście nie stało. Wcześniej już wiele razy plotkowano na temat terminu premiery płyty, ale datę 5 sierpnia podał New York Times – źródło jednak uznawane za wiarygodne.

boys don't cry

Ostatnio głos w sprawie oczekiwanego albumu Franka Oceana zabrał Malay, producent i współpracownik artysty. Niestety, nie miał dla fanów dobrych wieści.

“Sztuka nie znosi presji. Zależy nam, by osiągnąć estetyczny ideał. A do tego dochodzi się metodą prób i błędów. Na tym polega kreatywność. Ja sam nigdy nie słyszałem o jakiejkolwiek dacie premiery. Muszę jednak przyznać, że niespecjalnie się tym interesuję” – napisał na Reddicie Malay.

Jeśli macie dosyć odświeżania Twittera i śledzenia kolejnych medialnych doniesień dotyczących premiery Boys Don’t Cry, powstała specjalna strona, która robi to za was. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę (650)82OCEAN i podać swój numer telefonu lub adres e-mail. Kiedy tylko wieść o albumie pojawi się w sieci, dostaniecie SMS-a lub maila z informacją o tym, gdzie można posłuchac Boys Don’t Cry.

Sprawdź także:
5 utwórów, które nie były przebojami tego lata

Nikt nie zna daty premiery drugiej płyty Franka Oceana – nawet jego najbliżsi współpracownicy. Powstała za to specjalna strona, która da ci znać, kiedy album w końcu wyjdzie. Album Boys Don’t Cry, następca zachwycającego Channel Orange, miał ukazał się na początku sierpnia. Tak się oczywiście nie stało. Wcześniej już wiele razy plotkowano na temat terminu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →