Francuski duet PNL szykuje współpracę z Netflixem!


30 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Fani francuskiego duetu mogą mieć powody do zadowolenia, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że czeka nas współpraca na linii PNL – Netflix. Sprawdźcie szczegóły

Enigmatyczne zwiastuny

Wszystko zaczęło się od tego, gdy na profilach duetu w social mediach pojawiły się kilkusekundowe zajawki z logo Netflixa. Fani zespołu bardzo szybko podchwycili temat i rozpoczęła się dyskusja, czy taki ruch z ich strony oznacza współpracę z amerykańskim gigantem streamingowym.

Następnie oliwy do ognia dodał francuski oddział Netflixa, który na swoje profile także wrzucił kilkusekundową zajawkę z 8-bitowym napisem QLF, czyli Que la famille, co po polsku oznacza Tylko rodzina. Jest to hasło, które słuchaczom PNL nie jest obce. Tak właśnie nazywał się pierwszy krążek francuskiej grupy, natomiast samo hasło przewijało się wielokrotnie przez ich tracki.

PNL – J’suis QLF

Co ciekawe, kilka dni temu ujrzeliśmy kolejny materiał. Tym razem nieco dłuższy. Widzimy w nim postać, która wielokrotnie przewijała się przez klipy PNL, która zostawia tajemniczą wiadomość w skrzynce na listy. Co ciekawe, zajawkę obejrzało już ponad milion osób.

Więcej pytań, czy odpowiedzi

Niestety, z udostępnionych zajawek nie jesteśmy w stanie wyczytać, na czym może polegać współpraca na linii PNLNetflix. Czy będzie to film, serial, dokument, a może retransmisja z koncertu? Pozostaje nam jedynie czekać na rozwój sytuacji.

Jednak jedna rzecz jest bardziej niż pewna. Chodzi mi o poziom tajemniczej produkcji, ponieważ rzeczy, które dostawaliśmy od Ademo i N.O.S.’a zawsze stały na wysokim poziomie, a klipy do Deux Frères, Nahy czy kultowej już Onizuki to małe arcydzieła.

PNL – Naha – Part. 1

PNL – Onizuka – Part. 2

Ostatnim albumem francuskiej grupy jest krążek Deux Frères, który w pierwszym tygodniu od swojej premiery sprzedał się w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Obecnie wydwanictwo oscyluje w granicach 400 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Jednak nie umywa się to do wyniku, jaki bracia osiągnęli przy premierze ich poprzedniego krążka. Dans la Legende uzyskał status diamentowej płyty, a także sprzedał się w zawrotnej ilości ponad 800 tysięcy egzemplarzy.

PNL – Deux Frères – odsłuch albumu

Sam duet można śmiało nazwać ewenementem na skalę światową. Bracia Ademo i N.O.S. należą moim zdaniem do czołówki światowej muzyki, o czym świadczą chociażby wyniki sprzedażowe, ale także zaproszenia na takie festiwale jak Coachella.

Ponadto, znakiem rozpoznawczym PNL są klipy, które jak pisałem wyżej są dopracowane w najmniejszym szczególe. Ich najnowszy album także musiał być promowany świetnym obrazkiem, bowiem w klipie do kawałka Au DD Ademo i N.O.S. chillują sobie na szczycie Wierzy Eiffela . Sprawdźcie sami, bo efekt końcowy po prostu wbija w ziemię.

PNL – Au DD

Fani francuskiego duetu mogą mieć powody do zadowolenia, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że czeka nas współpraca na linii PNL – Netflix. Sprawdźcie szczegóły Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →