materiały prasowe

Fokus jako „Arogant” – pierwszy singiel w sieci


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Fokus opublikował pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki. W sieci pojawił się tytułowy Arogant. Premiera albumu zawodnika MaxFloRec jeszcze w tym miesiącu.

Fokus publikuje singiel

MaxFloRec opublikowało pierwszą piosenkę promującą Arogant EP. Fokus zdecydował się rozpocząć singlową reklamę projektu utworem tytułowym. Oprócz warstwy lirycznej gospodarz jest również autorem produkcji. Jak zapowiada wytwórnia, wszystkie bity zostały stworzone przez autora Powierzchni tnących. Realizacją klipu zajął się Bartosz Kasowski dla RiseUp Productions. Premierę albumu zaplanowano na 31 grudnia.

Fokus – Arogant

Arogant EP będzie składać się z kilku piosenek

Jeszcze przed premierą tytułowego singla, Fokus udostępnił fanom tracklistę nadchodzącej EP-ki. Na Arogant EP znajdzie się sześć utworów, co wzbudziło niezadowolenie wśród części słuchaczy. Były członek Paktofonikii nie odniósł się do niepochlebnych opinii.

Fokus – AROGANT EP – tracklista

1. Kaijū
2. Shadowban
3. ATH
4. Paradox
5. Arogant
6. Długi

Zobacz: Mati Szert: „Jak nawijasz, że jesteś świetny, ale obiektywnie jesteś bardzo słaby, to nikomu tego nie wkręcisz” – wywiad

Arogant EP to trzeci solowy materiał w karierze śląskiego rapera. Jak podaje MaxFloRec, może to być koniec pewnego rozdziału na drodze artystycznej członka Pokahontaz.

Arogant EP może okazać się ostatnim solowym materiałem Fokusa. Na trackliście znajdzie się 6 utworów wyprodukowanych w całości przez niego. Muzycznie czerpał z wpływów takich gatunków, jak: hip-hop, bass house, EDM czy trap & bass. Ubiegłoroczny numer z akcji #Hot16Challenge to jedynie namiastka kierunku, w jakim ewoluowała jego twórczość.

– informuje wytwórnia

Zobacz: Fokus zapowiedział nowy projekt. EP-ka wyjdzie nakładem MaxFloRec

Preorder albumu ciągle jest dostępny w oficjalnym sklepie MaxFloRec. Fani rapera mają do wyboru dwie możliwości. Wariant podstawowy zawiera wyłącznie Arogant EP, natomiast wersja deluxe zostanie wzbogacona o wydanie specjalne Trylogii. Na wspomniany pakiet ekskluzywny składają się albumu Alfa i Omega, Prewersje oraz nadchodząca EP-ka rapera. Dwie pierwsze płyty doczekają się reedycji, które zapewnią nową poligrafię.

fokus arogant ep maxflo
wizualizacja okładki Arogant EP Fokusa, MaxFloRec 2021

Fokus opublikował pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki. W sieci pojawił się tytułowy Arogant. Premiera albumu zawodnika MaxFloRec jeszcze w tym miesiącu. Fokus publikuje singiel MaxFloRec opublikowało pierwszą piosenkę promującą Arogant EP. Fokus zdecydował się rozpocząć singlową reklamę projektu utworem tytułowym. Oprócz warstwy lirycznej gospodarz jest również autorem produkcji. Jak zapowiada wytwórnia, wszystkie bity zostały stworzone […]

Kup bilety na ostatni koncert Molesty w tym roku

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →