Kadr z teledysku

FKA twigs w nowym retro teledysku – do numeru „jealousy”


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym FKA twigs pojawił się obrazek do piosenki jealousy, pochodzącej z jej najnowszego albumu, CAPRISONGS. Sprawdź szczegóły.

FKA twigs – jealousy feat. Rema

FKA twigs w najnowszym teledysku robi throwback do lat 80. i 90. Przedstawia on Brytyjkę i grupę tancerek wykonujących choreografię do piosenki na białym tle. W dalszej części klip przeskakuje od kadrów ich tańca do czarno-białych obrazków z raperem Rema, który gościnnie wziął udział w kawałku. Reżyserią zajął się Aidan Zamiri, choreografią natomiast – wieloletni współpracownik twigs, Kash Powell.

W zeszłym tygodniu artystka podzieliła się także wizualizacją kawałka meta angel, która przedstawiała ją samą przechadzającą się po londyńskim parku i jej alter-ego celujące do niej z łuku.

FKA twigs i CAPRISONGS

14 stycznia swoją premierę ujrzało CAPRISONGS, szóste studyjne wydawnictwo brytyjskiej wokalistki. Jego tracklista prezentuje się następująco:

CAPRISONGS – tracklista

 1. ride the dragon
 2. honda (feta. Pa Salieu)
 3. meta angel
 4. tears in the club (feat. The Weeknd)
 5. oh my love
 6. pamplemousse
 7. caprisongs interlude
 8. lightbeamers
 9. papi bones (feat. Shygirl)
 10. which way (feat. dystopia)
 11. jealousy (feat. rema)
 12. careless (feat. daniel caesar)
 13. minds of men
 14. minds of men (outro)
 15. darjeeling (feat. jorja smith unknown t)
 16. christi interlude
 17. thank you song
FKA Twigs, CAPRISONGS, okładka albumu
CAPRISONGS, okładka albumu

Hej, zrobiłam Wam mixtape, bo gdy czuję Was, czuję też siebie, a gdy czuję siebie, to jest dobrze.

CAPRISONGS to moja podróż wgłąb siebie poprzez moich wspaniałych współpracowników i przyjaciół.

CAPRISONGS… to bronzer w zlewie, wiśniowy lizak, sok jabłkowy, gdy jesteś spragniony, przyjaciele w parku, Twoja ulubiona osoba, to zdanie, które ktoś Ci powiedział i które zmieniło wszystko, Twój najlepszy przyjaciel, który zawsze się spóźnia, ale przynosi najwięcej na imprezę, spotkanie z bliskimi na lotnisku, wspólnota.

Mój świat

Londyn

Hackney

Los Angeles

Nowy Jork

Jamajka

To moje uparte słońce w koziorożcu, które mi mówi, bym przepracowała swój ból i przekuła go w pracę, bym nie myślała tylko szła do studia i tworzyła.

Mój księżyc w strzelcu, który jest enigmatycznym kusicielem i mówi mi, żebym poszła do klubu, tańczyła i była towarzyska.

Moje Wenus w rybach, które sprawia, że non stop się fatalnie zakochuję.

Ale tym razem w muzyce i w sobie.

– zapowiadała Twigs swoją płytę przedpremierowo

Na oficjalnym kanale youtube’owym FKA twigs pojawił się obrazek do piosenki jealousy, pochodzącej z jej najnowszego albumu, CAPRISONGS. Sprawdź szczegóły. FKA twigs – jealousy feat. Rema FKA twigs w najnowszym teledysku robi throwback do lat 80. i 90. Przedstawia on Brytyjkę i grupę tancerek wykonujących choreografię do piosenki na białym tle. W dalszej części klip […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →