Film o legendarnym raperze pojawi się na Netflixie


13 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Serwis Netflix się rozwija i nieustannie dostarcza swoim odbiorcom nowe, ciekawe tytuły ze świata filmów i seriali. Już niedługo będziemy mogli obejrzeć tam również kultową 8 Milę.

Kto z nas nie pamięta tego genialnego klasyka o świecie rapu? Właściwie, po tylu latach pewnie wielu ta historia zdążyła się już zamazać w głowie. Nic straconego! Z pomocą przychodzi Netflix, który już niedługo doda 8 Milę do swojej biblioteki.

Film 8 Mila

8 Mila to dramat biograficzny, którego scenariusz został oparty na legendarnej postaci młodego Eminema. Raper gra tam zresztą głównego bohatera – Jimmiego “B-Rabbita”. To chłopak, który dorastał w amerykańskich slumsach. Ledwo wiąże koniec z końcem jednak przyświeca mu cel – chce zostać raperem i wydać swoją płytę.

8 mila na netflix

8 Mila to historia pokazująca życie w biednych dzielnicach od kuchni, problemy mieszkających tam młodych ludźmi i różnice społeczne między nimi, a światem bogatych.

Film na początku lat dwutysięcznych zrobił prawdziwą furorę w kinach. Nic zresztą dziwnego, bo równolegle u szczytu swojej kariery był wtedy Eminem. Raper był w owym czasie wizytówką świata hip-hopu.

8 Mila na Netflixie

Już od 16 sierpnia będziecie mogli przypomnieć sobie jego rolę w filmie 8 Mila, który pojawi się w serwisie Netflix. Czy obraz przeżyje dzięki temu swój renesans i ponownie podbije serca, być może nowych pokoleń widzów i fanów rapu?

Eminem – Lose Yourself

Serwis Netflix się rozwija i nieustannie dostarcza swoim odbiorcom nowe, ciekawe tytuły ze świata filmów i seriali. Już niedługo będziemy mogli obejrzeć tam również kultową 8 Milę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →