Film dokumentalny o Bee Gees już niedługo na HBO


08 listopada 2020

Podziel się newsem:

Film dokumentalny o kultowej grupie Bee Gees już za chwilę ukaże się na platformie HBO. Poznajcie historię autorów hitu Stayin’ Alive!

Legenda Bee Gees wciąż żywa

Bee Gees to legendarna, brytyjska grupa, założona na przełomie lat 50./60. przed trzech braci: Robina, Barry’ego i Maurice’a Gibbów. Swoją karierę zakończyli w 2003 roku, wraz ze śmiercią Maurice’a, jednak pamięć o nich nie zginęła i wciąż żyje.

Bo kto nie zna takich przebojów jak Stayin’ Alive, czy How Deep Is Your Love? To ponadczasowe kawałki, które mimo upływu lat zdają się w ogóle nie starzeć i wciąż królują na imprezowych parkietach kolejnych pokoleń.

Powstał film dokumentalny o zespole Bee Gees

Już niedługo będziemy mieli okazję zapoznać się z historią tej kultowej grupy jeszcze bardziej. To za sprawą filmu dokumentalnego, za którego reżyserię odpowiada uznany reżyser Frank Marshall, twórca takich dzieł kinowych, jak Szósty Zmysł, Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona, Alive: Dramat w Andach oraz serii z Indianą Jonesem, czy Powrót do przyszłości. Artysta mówi o swojej najnowszej produkcji:

Podobnie jak wielu fanów na całym świecie, kochałem muzykę grupy Bee Gees przez całe swoje życie. Trwająca dwa lata praca nad odkrywaniem ich niesamowitych instynktów twórczych, humoru, lojalności i pełnej skarbów muzyki, była wspaniałą przygodą.

Bee Gees
Bee Gees

The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart będzie kroniką triumfów i przeszkód, jakie musieli pokonać bracia Gibb. To historia zespołu który na swoim koncie ma ponad tysiąc piosenek, w tym dwadzieścia hitów numer jeden. Film śledzi błyskawiczny rozwój Bee Gees, gdy osiągali szczyt sławy i bogactwa, negocjowali kaprysy stale zmieniającego się biznesu muzycznego i poruszali się po złożoności tak bliskiej współpracy rodzinnej.

The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart – zobacz zwiastun!

Premiera filmu dokumentalnego The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart będzie miała miejsce już 12 grudnia na platformie HBO Max. Nie przegapcie!

Film dokumentalny o kultowej grupie Bee Gees już za chwilę ukaże się na platformie HBO. Poznajcie historię autorów hitu Stayin’ Alive! Legenda Bee Gees wciąż żywa Bee Gees to legendarna, brytyjska grupa, założona na przełomie lat 50./60. przed trzech braci: Robina, Barry’ego i Maurice’a Gibbów. Swoją karierę zakończyli w 2003 roku, wraz ze śmiercią Maurice’a, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.