kadr z klipu do utworu „Mona Lisa" Fetty'ego Wapa

Fetty Wap usłyszał wyrok. Prędko nie wyjdzie na wolność


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Fetty Wap przyznał się przed sądem do przemytu i dystrybucji około 500 gramów kokainy. Rapera czeka minimum 5 lat spędzonych w więzieniu.

Długa odsiadka

Liczba spraw kryminalnych z udziałem amerykańskich raperów w miesiącach przeraża. Do Kodaka Blacka, czy Young Thuga i ekipy YSL dołączył właśnie Fetty Wap. W październiku został aresztowany przed występem na Rolling Loud w Nowym Jorku. Został wówczas oskarżony o przemyt i dystrybucję ponad 100 kilogramów kokainy, heroiny, fentanylu i cracku przez Long Island i New Jersey. W poniedziałek raper przyznał się do jednego z zarzutów: przemytu i dystrybucji około 500 gramów kokainy. Prawdopodobnie w tym miejscu sprawa się jednak nie zakończy. W trakcie prowadzonego śledztwa służby federalne zabezpieczyły 1,5 mln dolarów w gotówce, 16 kilogramów kokainy, 2 kilogramy heroiny, tabletki fentanylu, pistolety, broń ręczną i karabin. Fetty’emu Wapowi grozi do 40 lat więzienia, a akt oskarżenia obejmuje obowiązkowe 5 lat spędzone w zakładzie karnym.

Fetty Wap – Mona Lisa

Zwolnienie na moment

Początkowo Fetty Wap został zwolniony z aresztu do czasu rozprawy po wpłaceniu kaucji w wysokości 500 tysięcy dolarów, jednak złamał on warunki zwolnienia. Za pośrednictwem połączenia FaceTime groził pewnemu mężczyźnie śmiercią. Według oświadczenia zamieszczonego w New York Post raper nazwał niezidentyfikowanego mężczyznę szczurem, groził mu śmiercią, krzycząc i wymachując czymś, co zdawało się być bronią. Rzeczony mężczyzna miał kilka dni wcześniej umieścić w mediach społecznościowych zdjęcie nieżyjącej już 4-letniej córki Fetty’ego Wapa. Podpis, który zamieścił nad zdjęciem, miał głosić: „Cieszę się, że ona nie żyje, bo jej ojciec jest szczurem”. Sąd nie uznał tego jednak za wystarczające okoliczności łagodzące i nakazał ponowne aresztowanie rapera.

Fetty Wap przyznał się przed sądem do przemytu i dystrybucji około 500 gramów kokainy. Rapera czeka minimum 5 lat spędzonych w więzieniu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →