Festiwal Malta odbędzie się w innym terminie


23 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Organizatorzy poznańskiego Festiwalu Malta poinformowali, że tegoroczna, jubileuszowa edycja wydarzenia nie odbędzie się w czerwcu.

Festiwal Malta to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, w ramach którego odbywają się różnorodne spotkania, koncerty, spektakle, warsztaty, projekcje filmów i dyskusje. Zobaczcie relację z ubiegłorocznej edycji:

Festiwal Malta przełożony

W tym roku, w dniach 19-28 czerwca miała się odbyć 30. edycja festiwalu. Niestety, w związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu wydarzenia. W oświadczeniu możemy przeczytać:

Od pierwszych chwil śledzimy sytuację epidemiologiczną na świecie, obserwujemy decyzje państw, sztabów kryzysowych i wreszcie przyglądamy się ruchom międzynarodowych festiwali, które mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo, podejmują trudne decyzje. Nadszedł moment, w którym także my musimy przedsięwziąć takie same kroki. Wierzymy, że informację o zmianie terminu 30. Malta Festival Poznań przyjmiecie ze zrozumieniem.

Twórcy Festiwalu Malta zapewniają, że będą pracować nad tym, aby udało się zorganizować go w innym terminie, bez konieczności zmiany programu, być może w innej formule.

Nie kończymy prac nad 30. urodzinami Malty, w najbliższym czasie będziemy szukać nowych możliwości zorganizowania wydarzenia w przestrzeni pozbawionej ryzyka. Dołożymy wszelkich starań, by ta zmiana, wynikająca z globalnego kryzysu, w jak najmniejszym stopniu wpłynęła na program festiwalu. Wrócimy do Was z nowym, bezpiecznym scenariuszem imprezy, który opracujemy w dialogu z władzami Urzędu Miasta Poznania.

Podtrzymujemy nasze marzenie, by obsypać Was dobrymi emocjami i konfetti, pragniemy zabrać Was w ekscytującą podróż po 30 latach historii Malty – nie tylko festiwalu, lecz także historii teatru, sztuki, Poznania, Polski, świata i każdego widza z osobna. To wszystko jeszcze się wydarzy – obiecujemy! Jednak musimy poczekać na bezpieczniejsze czasy.

Festiwal Malta odbędzie się w innym terminie

Pozostaje nam czekać na bezpieczniejsze czasy, które mamy nadzieję, że szybko nadejdą.

Organizatorzy poznańskiego Festiwalu Malta poinformowali, że tegoroczna, jubileuszowa edycja wydarzenia nie odbędzie się w czerwcu. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Festiwal Malta to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, w ramach […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →