Laba.Land – nowe miejsce na kulturalnej mapie Poznania

Podziel się newsem:

Laba.Land to nowe miejsce na mapie Poznania, które zachęca do smakowania życia i delektowania się wyjątkowymi przyjemnościami w duchu slow life.

Reklama

Laba.Land to przestrzeń na poznańskich Winogradach, stworzona do odkrywania w sobie artysty, jogina, ogrodnika, gracza siatkówki plażowej, glampingowca, degustatora kawy i naparów ziołowych, zapalonego czytelnika, pisarza, tancerza, skrzypka, wyczilowanego przedsiębiorcy i… dziecka. To miejska oaza spokoju, w której poznacie korzyści ze spokojniejszego, zrównoważonego i bardziej uważnego trybu życia.

laba.land
fot. Facebook Laba.Land
laba.land
fot. Facebook Laba.Land
laba.land
fot. Facebook Laba.Land

Malta Festiwal w Laba.Land

W nadchodzący weekend w Laba.Land odbywać się będą wydarzenia w ramach Festiwalu Malta. Na Scenie na Wilczaku odbędą się darmowe koncerty:

  • 23 lipca, godz. 21:00 Polmuz
  • 24 lipca, godz. 21:00 Barbara Wrońska
  • 25 lipca, godz. 21:00 Bartek Wąsik i Ralph Kaminski

Oprócz tego, będziecie mogli również wziąćż udział w warsztatach oraz potańczyć na silent disco. Sprawdźcie rozpiskę wydarzeń na nadchodzące dni:

  • 23-25 lipca – Herstorie – warsztaty „Bez_tytułu / Re_kolekcja”, czyli warsztaty, w trakcie których wspólnie z artystami oraz psycholożką porozmawiamy o tym, co kryje się pod słowem „odwaga”.
  • 26 lipca – warsztaty ruchowe „Po_czucie” / Jagoda Gruszczyńska, w trakcie których wykorzystane zostaną elementy aktorskiej improwizacji ruchowej, pomieszanej z praktyką jogi i uważności.
  • 23-26 lipca – Silent Disco / Malta Festival Poznań 2020 – od czwartku do soboty od 23:00
laba.land malta festiwal

Do zobaczenia na Przełajowej 5!

Laba.Land to nowe miejsce na mapie Poznania, które zachęca do smakowania życia i delektowania się wyjątkowymi przyjemnościami w duchu slow life. Laba.Land to przestrzeń na poznańskich Winogradach, stworzona do odkrywania w sobie artysty, jogina, ogrodnika, gracza siatkówki plażowej, glampingowca, degustatora kawy i naparów ziołowych, zapalonego czytelnika, pisarza, tancerza, skrzypka, wyczilowanego przedsiębiorcy i… dziecka. To miejska […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.