Fair Weather Friends w hołdzie dla legendy kolarstwa [wideo]

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa Fair Weather Friends powraca z nową letnią piosenką i równie wakacyjnym teledyskiem, którym składa hołd legendzie kolarstwa.

Masaż, golenie nóg, medytacja, czy ćwiczenie bicepsu? Każdy z członków Fair Weather Friends inaczej rozpoczyna przygotowania do rowerowego wyścigu. W klipie do “Love Won’t Make It Easier” zespół mierzy się z legendą Tour De France.

Zdjęcia do nowego klipu nakręcone zostały w w austriackich Alpach i na Lazurowym Wybrzeżu. Na kolarski motyw wspólnie z członami zespołu wpadł Piotr Steczek – reżyser i założyciel EXA Studio, które zrealizowało klip.

– Pojechaliśmy zobaczyć, gdzie wielcy kolarze wykuwali swoje charaktery. Ponoć zwycięstwo w Tour de France czyni nieśmiertelnym. I faktycznie, przejechanie dowolnego odcinka górskiego tego wyścigu to nie lada wyzwanie. Od pierwszego przejazdu po alpejskich serpentynach, wiedzieliśmy, że przed nami cztery ciężkie dni z „językami w szprychach”, jak to mówią kolarze. Koledzy z EXA Studio zaserwowali nam prawdziwy obóz kolarski – wspomina Paweł Cyz, muzyk Fair Weather Friends.

Klip dedykowany jest jednemu z najwybitniejszych kolarzy na świecie – Eddiemu Merckxowi, nazywanemu “Kanibalem” ze względu na wielką chęć wygrywania. Merckx jest jedynym kolarzem w historii, który wygrał trzy główne klasyfikacje (generalną, punktową – tzw. sprinterską – oraz górską) wyścigu Tour de France w 1969 roku.

Interesują Cię newsy ze świata muzyki? Polub Rytmy.pl na Facebooku.

Grupa Fair Weather Friends powraca z nową letnią piosenką i równie wakacyjnym teledyskiem, którym składa hołd legendzie kolarstwa. Masaż, golenie nóg, medytacja, czy ćwiczenie bicepsu? Każdy z członków Fair Weather Friends inaczej rozpoczyna przygotowania do rowerowego wyścigu. W klipie do “Love Won’t Make It Easier” zespół mierzy się z legendą Tour De France. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →