Elijah Wood w teatrze w Gdańsku w roli didżeja


03 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Już 17 listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim zagra Wooden Wisdom, czyli Elijah Wood i Zach Cowe (DJ Turquoise Wisdom)!

Zawiązany kilka lat temu kolektyw prezentuje muzykę m.in. klasycznych funkowo-soulowych brzmień z tanecznymi rytmami lat 80. Dołączy do nich DJ Fitz, by w trójkę za pomocą płyt winylowych zaprezentować, co im w duszy gra.

Wooden Wisdom koncertowali m.in. w Miami, Toronto, Seattle czy Kansas City w czasie zeszłorocznego tournee. Grali również na secret-party przed rozdaniem nagród Emmy w Los Angeles i na festiwalu SXSW.

Elijah Wood jako ośmiolatek zagrał epizodyczną rolę w filmie Powrót do przyszłości II. Inne filmy z jego udziałem to m.in. Wiecznie młody (1992), Dzień zagłady (1998), Hooligans (2005), Wszystko jest iluminacją (2005) czy Zakochany Paryż (2006). Największą sławę przyniosło mu jednak wcielenie się w hobbita (Frodo Bagginsa) w filmowej superprodukcji, trylogii Władca Pierścieni. Teraz odwiedzi Trójmiasto, by pokazać co nosi w torbie na winyle.

Artyści wystąpią na deskach Teatru Szekspirowskiego o godzinie 20.00, a supportować ich będzie Spisek Jednego.

Już 17 listopada w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim zagra Wooden Wisdom, czyli Elijah Wood i Zach Cowe (DJ Turquoise Wisdom)! Zawiązany kilka lat temu kolektyw prezentuje muzykę m.in. klasycznych funkowo-soulowych brzmień z tanecznymi rytmami lat 80. Dołączy do nich DJ Fitz, by w trójkę za pomocą płyt winylowych zaprezentować, co im w duszy gra. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →