Edison Festival – Taste The Music 2019 – znamy godzinową rozpiskę koncertów

Podziel się newsem:

Edison Festival w tym roku odbędzie się po raz drugi, ponownie nad Jeziorem Kierskim w Baranowie, koło Poznania. Znamy już godziny koncertów. Sprawdźcie timetable na 20 i 21 lipca.

Edison Festival – Taste The Music 2019 – timetable

Tegoroczna edycja Edison Festival potrwa dwa dni i rozpoczyna się w przyszłą sobotę – 20 lipca. Sprawdźcie, jak prezentuje się godzinowa rozpiska koncertów nad Jeziorem Kierskim.

Edison Festival 2019 timetable sobota 20 lipca
Edison Festival 2019 – timetable sobota 20 lipca
Edison Festival 2019 - timetable niedziela 21 lipca
Edison Festival 2019 – timetable niedziela 21 lipca

Edison Festival – Taste The Music 2019 – line-up

Festiwal odbędzie się w dniach 20-21 lipca. W ciągu dwóch dni, na dwóch scenach zaprezentują się czołowi przedstawiciele polskiej sceny muzycznej oraz zagraniczni artyściMÖRK.

Pierwszego dnia,w sobotę 20 lipca, na Głównej Scenie wystąpią: Buslav, Sorry Boys, Julia Pietrucha i Fisz Emade Tworzywo.

Leśna Scena to koncerty takich artystów jak: Pola Chobot & Adam Baran, Marcelina, Nixes i Tęskno.

Drugi dzień, czyli niedziela 21 lipca na Głównej Scenie prezentuje się następująco: Snowman, O.S.T.R., Bitamina i Krzysztof Zalewski.

Natomiast na Leśnej Scenie zagrają: Edyta Górecka, Mongodz and the Magnet, Sonbird i MÖRK.

Edison Festival – Taste The Music 2019 – bilety

W sprzedaży są jeszcze dostępne zarówno bilety jednodniowe w cenie 99 PLN, jak i karnety za 159 PLN. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Edison Festival w tym roku odbędzie się po raz drugi, ponownie nad Jeziorem Kierskim w Baranowie, koło Poznania. Znamy już godziny koncertów. Sprawdźcie timetable na 20 i 21 lipca. Edison Festival – Taste The Music 2019 – timetable Tegoroczna edycja Edison Festival potrwa dwa dni i rozpoczyna się w przyszłą sobotę – 20 lipca. Sprawdźcie, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
99-159 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →