Ralph Kaminski, Artur Rojek i sanah wystąpią na Enea Edison Festival 2020

Podziel się newsem:

Enea Edison Festival z pierwszym ogłoszeniem! Na festiwalu zagrają Ralph Kaminski, Artur Rojek oraz sanah. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia!

Na szczęście wśród fali informacji o odwołaniu i przełożeniu wielu koncertów i festiwali, zdarzają się również dobre newsy. Takim podzielił się dziś z fanami muzyki Enea Edison Festival!

Enea Edison Festival 2020

Enea Edison Festival, czyli najlepsza muzyka i relaks w pięknych okolicznościach

To impreza odbywająca się od kilku lat w urokliwym miejscu – nad Jeziorem Kierskim w Baranowie pod Poznaniem. Wydarzenie już od pierwszych edycji cieszy się sporą popularnością i zaprasza na swoje sceny najpopularniejszych i aktualnie najbardziej pożądanych polskich artystów. W poprzednich edycjach można było usłyszeć chociażby Anię Dąbrowską, Krzysztofa Zalewskiego, Korteza, O.S.T.R., Fisz Emade Tworzywo, Julia Pietrucha czy Sorry Boys.

Enea Edison Festival to również wschodzące gwiazdy, które na scenie w Baranowie nie raz stawiały swoje pierwsze muzyczne kroki. Wśród nich znaleźli się już chociażby Sonbird, Lor, Bovska, Kasia Lins, Buslav, Tęskno czy Marcelina. Nie inaczej zapowiada się tegoroczna edycja!

Pierwsze ogłoszenie Enea Edison Festival – Ralph Kaminski, Artur Rojek oraz sanah

Organizatorzy festiwalu właśnie podzielili się pierwszym ogłoszeniem. Tegoroczną edycję Enea Edison Festiwalu uświetnią Ralph Kaminski i Artur Rojek, którzy są aktualnie na absolutnym topie, jeśli chodzi o polską scenę alternatywną. Podczas imprezy zagra również sanah, która zdobywa coraz większą popularność, a jej przeboje, takie jak Szampan, w swoich playlistach ma już chyba większość miłośników polskiej muzyki.

Enea Edison Festival 2020 odbędzie się w dniach 24 – 25 lipca. Przygotujcie się na wyjątkowy, muzyczny piknik w towarzystwie najlepszej, polskiej muzyki. Relaks i świetna zabawa gwarantowane!

Enea Edison Festival 2020

Enea Edison Festival z pierwszym ogłoszeniem! Na festiwalu zagrają Ralph Kaminski, Artur Rojek oraz sanah. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia! Na szczęście wśród fali informacji o odwołaniu i przełożeniu wielu koncertów i festiwali, zdarzają się również dobre newsy. Takim podzielił się dziś z fanami muzyki Enea Edison Festival! Enea Edison Festival, czyli najlepsza muzyka i relaks w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →