materiały prasowe

Eagles of Death Metal zagrają w Polsce. Zespół ogłosił europejską trasę koncertową


28 września 2021

Podziel się newsem:

Grupa Eagles of Death Metal zapowiedziała drugą część trasy koncertowej The 24th Anniversary Tour. Zespół pojawi się w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce. Grupa z Kalifornii wystąpi w Warszawie.

EODM odwiedzą całą Europę

Europejskie tournée zostało podzielone na dwie części. Pierwsza rozpocznie się 22 listopada w Wielkiej Brytanii w Brighton i potrwa do 6 grudnia, kiedy zespół wystąpi w Bristolu. Orły Death Metalu wrócą na Stary Kontynent w marcu, kiedy rozpoczną drugi etap europejskiej trasy koncertowej. Grupa odwiedzi chociażby Zurych, Stuttgart, Mediolan, Budapeszt, Pragę, Monachium, Oslo, Berlin, Barcelonę, Amsterdam czy Paryż. Na trasie nie zabraknie również Polski. Specjalnym gościem na trasie będzie zespół Bones UK.

Zobacz: Måneskin: Loud Kids On Tour. Będzie koncert w Polsce

Po europejskich wojażach zespół rusza na podbój Oceanii. Eagles of Death Metal zagrają w Australii oraz Nowej Zelandii, następnie odwiedzą Azję Południowo-Wschodnią oraz Amerykę Północną.

Eagles of Death Metal ponownie wystąpią w Polsce

Zespół Eagles of Death Metal ogłosił europejski rozdział swojego tournée. W Polsce wystąpią 9 kwietnia w warszawskim klubie Stodoła. EODM zagrają aż 30 koncertów w 19 krajach w ciągu sześciu tygodni. Trasę zwieńczy występ na festiwalu Teddy Rocks w Wielkiej Brytanii. Ogólna sprzedaż biletów ruszy 1 października o 10:00.

Fani EODM będą mogli zakupić także specjalną EP-kę świąteczną pt. Eagles of Death Metal Presents a Boots Electric Christmas składającą się z sześciu utworów. Chociaż trasa nazywa się The 24th Anniversary Tour, nazwa może wprowadzić w błąd, ponieważ zespół działa od 1998 roku.

Eagles of Death Metal – I Want You So Hard

Nie spodziewajcie się death metalu

Choć nazwa jasno na to wskazuje, Orły Death Metalu nie mają nic wspólnego z tym gatunkiem muzycznym. EODM grają garage rocka. Jesse Hughes wyznał, że nazwa powstała, gdy przyjaciel założycieli chciał przekonać Homme’a do death metalu. Piosenkarz miał wówczas określić polski zespół Vader orłami death metalu, co ostatecznie przeniosło się na nazwę grupy Homme’a i Hughesa.

Grupa Eagles of Death Metal zapowiedziała drugą część trasy koncertowej The 24th Anniversary Tour. Zespół pojawi się w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce. Grupa z Kalifornii wystąpi w Warszawie. EODM odwiedzą całą Europę Europejskie tournée zostało podzielone na dwie części. Pierwsza rozpocznie się 22 listopada w Wielkiej Brytanii w Brighton i potrwa do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →