Dżentelmeni (2019) - kadr z filmu

Dżentelmeni” – Netflix chce stworzyć serial na podstawie filmu

Obserwuj nas na instagramie:

Dżentelmeni powstaną w formie serialu? To bardzo możliwe. Reżyser Guy Richie rozmawia na ten temat z Netflixem.

Dżentelmeni – powstanie serial na podstawie filmu?

Nominowany do nagrody BAFTA Guy Ritchie, po wyreżyserowaniu jednych z największych hitów kinowych z ostatnich kilku lat, w tym filmu Aladdin z 2019 roku i dwóch filmów o Sherlocku Holmesie, niebawem może pojawić się ze swoją nową produkcją na małym ekranie. Jak donosi portal Deadline, Ritchie prawdopodobnie zaadaptuje swój własny film Dżentelmeni na serial dla Netflixa.

Scenariusz pilota jest już gotowy i został napisany przez samego reżysera. Brytyjski filmowiec napisał także scenariusz do filmu z 2019 roku, opartego na opowiadaniu jego samego, Ivana Atkinsona i Marna Daviesa. W oryginalnym filmie Matthew McConaughey gra amerykańskiego emigranta i przestępcę, który postanawia sprzedać narkotykowe imperium i przejść na emeryturę. Pożegnanie z półświatkiem nie jest jednak tak łatwe, jak mogło mu się wydawać.

Dżentelmeni – zwiastun

Jeśli serial dostanie zielone światło od Netflixa, Ritchie będzie producentem wykonawczym projektu i zajmie się reżyserią pierwszych dwóch odcinków, które nadadzą ton i tempo przez cały sezon, na wypadek, gdyby dalsze odcinki przejął kolejny reżyser.

Film Dżentelmeni z 2019 roku może pochwalić się gwiazdorską obsadą, w której, oprócz wspomnianego wcześniej McConaughey’a, znaleźli się chociażby Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell, Henry Golding, Hugh Grant i Eddie Marsan. Nie wiadomo jeszcze, czy filmowy skład spotka się także w serialu, czy obsada zostanie stworzona na nowo.

dżentelmeni powstanie serial
Dżentelmeni (2019) – kadr z filmu

Dżentelmeni powstaną w formie serialu? To bardzo możliwe. Reżyser Guy Richie rozmawia na ten temat z Netflixem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dżentelmeni – powstanie serial na podstawie filmu? […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →