donGURALesko z nowym klipem i promomixem nadchodzącego albumu

Obserwuj nas na instagramie:

Najnowszy album poznańskiego rapera donGURALesko – Latające Ryby pojawi się już 7 czerwca. W międzyczasie artysta zaprezentował klip do jednego z utworów – 20, a także promomix zawierający fragmenty kawałków z płyty.

1 kwietnia donGURALesko wypuścił mixtape Miłość, szmaragd i krokodyl. Raper nie zwalnia tempa i już za nieco ponad 2 tygodnie pojawi się jego kolejne wydawnictwo, tym razem album studyjny poruszający poważniejsze tematy – Latajace ryby. Ale zanim to nastąpi posłuchajcie kolejnego singla.

W utworze 20 GURAL rapuje 20 lekcji Snydera. Kawałek powstał na podstawie książki O tyranii. Dwadzieścia lekcji z XX wieku autorstwa Timothy’ego Snydera, w której historyk charakteryzuje początki ustrojów totalitarnych.Do singla pojawił się także klip, w którym raper wciela się w profesora Snydera. Utwór niesie przekaz o tym, żeby nie być bezmyślnie posłusznym i zacząć brać sprawy w swoje ręce, co odnosi się do nadchodzących wyborów.

Singiel i teledysk są efektem współpracy rapera z Fundacją Malta. Teledysk swoją premierę miał podczas tegorocznej Nocy Muzeów, na Placu Wolności w Poznaniu. Oprócz tego, 2 czerwca, pojawi się także audiobook.

A dla tych, którzy nie mogą doczekać się nowej płyty, donGURALesko niespodziewanie podzielił się także promomixem. Można na nim posłuchać zajawek poszczególnych utworów z nadchodzącego wydawnictwa. Sprawdźcie:

Najnowszy album poznańskiego rapera donGURALesko – Latające Ryby pojawi się już 7 czerwca. W międzyczasie artysta zaprezentował klip do jednego z utworów – 20, a także promomix zawierający fragmenty kawałków z płyty. 1 kwietnia donGURALesko wypuścił mixtape Miłość, szmaragd i krokodyl. Raper nie zwalnia tempa i już za nieco ponad 2 tygodnie pojawi się jego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →