Do sprzedaży trafił ostatni numer magazynu Twój Weekend!


07 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Czytelnicy nie znajdą w nim dotychczasowych treści...

Kilka miesięcy temu na Allegro pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży najsłynniejszego polskiego magazynu erotycznego – Twój Weekend.

Okazało się, że czasopismo kupiła Agora (Gazeta.pl) razem z grupą VMLY&R we wsparciu partnerów: MasterCard i Banku BGŻ BNP Paribas.

Nabywcy tłumaczą, że kupili magazyn, aby… go zamknąć.

W grudniu wystawiono na sprzedaż jedno z najstarszych, kultowych w pewnych kręgach polskich pism erotycznych. Natychmiast podjęliśmy decyzję, żeby je kupić. I zamknąć. Chodzi o symboliczny koniec epoki uprzedmiotawiania kobiet. W ostatnim numerze Twojego Weekendu nie będzie więc roznegliżowanych zdjęć i seksistowskich tekstów. Będą za to materiały o sile, mądrości i pięknie. Zadbały o to utalentowane redaktorki, autorki i fotografki oraz równie zdolni redaktorzy i autorzy. Mamy nadzieję, że właśnie taki Twój Weekend będzie głosem w ważnej dyskusji o potrzebie równości. – mówi Agnieszka Siuzdak z Gazeta.pl

Ostatni numer ma być zupełnym zaprzeczeniem tego, co dotychczas znajdowało się na jego łamach. Rubryki mają być wypełnione jakościowymi treściami. Na okładce pojawiły się: Ewa Kasprzyk, Orina Krajewska i Joanna Jędrzejczyk.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: