DJ Khaled z rodziną królewską – posłuchaj singla z Beyonce i Jayem Z


14 lutego 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

"Shining" to nowy, niespodziewany singiel DJ Khaleda nagrany z Beyonce i Jayem Z.

Krótko po zakończeniu tegorocznego rozdania nagród Grammy, z którego Beyonce wróciła jedynie z dwoma statuetkami, światło dziennie ujrzał nowy singiel DJ Khaleda z udziałem Beyonce i Jaya Z.

Swój nowy kawałek „Shining” DJ Khaled zaprezentował 13 lutego w serwisie Tidal. Na wideo zapowiadającym piosenkę, które wrzucił na swój Instagram, napisał: „Pracowałem całe życie na tę piosenkę”.

„Shining” to pierwszy wspólny utwór Beyonce i Jaya Z od „Drunk In Love” z 2013 roku. Utwór zapowiada nowy album Khaleda – „Grateful”, którego jednym z producentów wykonawczych jest… nowonarodzony syn producenta, Ashad. Czy Blue Ivy także przypadną jakieś creditsy?

„Shining” to nowy, niespodziewany singiel DJ Khaleda nagrany z Beyonce i Jayem Z. Krótko po zakończeniu tegorocznego rozdania nagród Grammy, z którego Beyonce wróciła jedynie z dwoma statuetkami, światło dziennie ujrzał nowy singiel DJ Khaleda z udziałem Beyonce i Jaya Z. Swój nowy kawałek „Shining” DJ Khaled zaprezentował 13 lutego w serwisie Tidal. Na wideo […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także