DJ Khaled z rodziną królewską – posłuchaj singla z Beyonce i Jayem Z


14 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

“Shining” to nowy, niespodziewany singiel DJ Khaleda nagrany z Beyonce i Jayem Z.

Krótko po zakończeniu tegorocznego rozdania nagród Grammy, z którego Beyonce wróciła jedynie z dwoma statuetkami, światło dziennie ujrzał nowy singiel DJ Khaleda z udziałem Beyonce i Jaya Z.

Swój nowy kawałek “Shining” DJ Khaled zaprezentował 13 lutego w serwisie Tidal. Na wideo zapowiadającym piosenkę, które wrzucił na swój Instagram, napisał: “Pracowałem całe życie na tę piosenkę”.

“Shining” to pierwszy wspólny utwór Beyonce i Jaya Z od “Drunk In Love” z 2013 roku. Utwór zapowiada nowy album Khaleda – “Grateful”, którego jednym z producentów wykonawczych jest… nowonarodzony syn producenta, Ashad. Czy Blue Ivy także przypadną jakieś creditsy?

“Shining” to nowy, niespodziewany singiel DJ Khaleda nagrany z Beyonce i Jayem Z. Krótko po zakończeniu tegorocznego rozdania nagród Grammy, z którego Beyonce wróciła jedynie z dwoma statuetkami, światło dziennie ujrzał nowy singiel DJ Khaleda z udziałem Beyonce i Jaya Z. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →