„Ice Age: Scrat Tales"

Disney+ zapowiada serial z Wiewiórem z “Epoki Lodowcowej” w roli głównej

Obserwuj nas na instagramie:

Ice Age: Scrat Tales to nowy serial Disney+, w którym głównym bohaterem jest Wiewiór znany z serii filmów Epoka Lodowcowa. W pełnometrażowych animacjach pełnił on rolę poboczną, tym razem jednak doczekał się produkcji, która w całości skupi się na nim.

Wiewiór z Epoki Lodowcowej głównym bohaterem serialu Disney+

Serial składać się będzie z 6 filmów krótkometrażowych i zadebiutuje na Disney+ 13 kwietnia 2022 roku. Głosów bohaterom użyczyli Chris Wedge (Scrat) i Kari Wahlgren (Baby Scrat). Za produkcję Ice Age: Scrat Tales odpowiada Anthony Nisi, a Robert L. Baird i Andrew Millstein pełnili funkcję producentów wykonawczych.

Ice Age: Scrat Tales to seria sześciu zupełnie nowych animowanych filmów krótkometrażowych, w których występuje Scrat, nieszczęsna wiewiórka szablozębna z Epoki Lodowcowej, która doświadcza wzlotów i upadków ojcostwa i urocze, psotne Baby Scrat, którzy naprzemiennie łączą się ze sobą i walczą o posiadanie bardzo cennego Żołędzia.

– czytamy w zapowiedzi serialu

Sprawdź także: Wiadomo, kiedy Disney+ pojawi się w Polsce

Zobaczcie zwiastun produkcji:

Ice Age: Scrat Tales | Official Trailer | Disney+

W sieci pojawiły się opisy poszczególnych odcinków serialu.

  • Odcinek 1. – Nuts About You – Wiewiór spotyka małego Wiewióra i doświadcza czystej radości bycia nowym rodzicem, dopóki Dziecko Wiewiór nie zobaczy żołędzia po raz pierwszy.
  • Odcinek 2. – LoFi Scrat Beats to Sleep/Chill to – Wiewiór wykonuje kołysankę, aby uśpić płaczącego małego Wiewióra.
  • Odcinek 3. – X’s and Uh-O’s – Wiewiór pokazuje małemu Wiewiórowi, jak zasadzić żołędzia, ale tak naprawdę to Wiewiór jest tym, który dostaje lekcję.
  • Odcinek 4. – Nutty Reflections – Wiewiór i Dziecko Wiewiór biegną za żołędziem do ciemnej jaskini, która przypomina przerażającą salę zabaw z lustrami.
  • Odcinek 5. – Teeter Toddler – Za sprawą ptaka dodo, Wiewiór i Dziecko Wiewiór kończą po przeciwnych stronach kłody trzymanej przez pojedynczą gałąź.
  • Odcinek 6. – Nut The End – Żołądź spada z klifu i wydaje się, że zniknął na zawsze. Czy Wiewiór i Dziecko Wiewiór mogą żyć w harmonii?

Ice Age: Scrat Tales to nowy serial Disney+, w którym głównym bohaterem jest Wiewiór znany z serii filmów Epoka Lodowcowa. W pełnometrażowych animacjach pełnił on rolę poboczną, tym razem jednak doczekał się produkcji, która w całości skupi się na nim. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →