okładka singla „Bezpański Styl”

D.real i Sydoz prezentują „Bezpański Styl”. „Mixtape Vol. 2” coraz bliżej


14 lipca 2022

Podziel się newsem:

D.real, ekipa powiązana z JWP Crew, promuje drugą część swojego Mixtape’u. W singlu Bezpański Styl udzielił się Sydoz, zawodnik BUMP’12.

D.real i Sydoz we wspólnym singlu

Wczoraj późnym popołudniem na kanale JWP Crew ukazał się kolejny singiel promujący Mixtape Vol. 2 od D.realu. Utwór Bezpański styl wyprodukował Nigma Beats, a mix i master wykonał Przemo. Obok reprezentantów ekipy w numerze udzielili się także Sydoz oraz DJ Laik.

D.real feat. Sydoz, DJ Laik – Bezpański Styl

Zobacz: Rytmy Osiedla #9 – D.real

Mixtape Vol. 2 to kontynuacja projektu z zeszłego roku. W oficjalnym sklepie D.real trwa właśnie przedsprzedaż albumu, która zakończy się jutro. Wersja preorderowa będzie zawierać nie tylko drugi Mixtape, ale również Tape, na którym znajdzie się dodatkowe dziesięć piosenek. Łącznie będzie to dwadzieścia osiem tytułów. Oprócz tego w pakiecie znajdą się wlepki i zdjęcia z autografami. Wysyłkę zaplanowano na przełom lipca i sierpnia.

Klimat płyty wszystkim posiadaczom MXT VOL.1 będzie bardzo dobrze znany

– zapewniają autorzy.
d.real mixtape vol. 2
okładka Mixtape Vol. 2, D.real/JWP 2022

Zawodnicy JWP wystąpią na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lech Polish Hip-Hop Festival wraca do Płocka po dwóch latach nieobecności. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Wydarzenie zaplanowano między 11 a 13 sierpnia. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy zobaczymy na żywo ponad stu artystów. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

D.real, ekipa powiązana z JWP Crew, promuje drugą część swojego Mixtape’u. W singlu Bezpański Styl udzielił się Sydoz, zawodnik BUMP’12. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał D.real i Sydoz we wspólnym singlu Wczoraj […]

Reprezentacja JWP zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →