Czy o muzykę można się założyć?

Obserwuj nas na instagramie:

Wiele osób kojarzy zakłady bukmacherskie przede wszystkim z typowaniem wyników sportowych. Bez wątpienia sport jest najpopularniejszą częścią oferty legalnych bukmacherów, ale coś dla siebie znajdą u nich również fani muzyki. Jak się bowiem okazuje, u bukmacherów typować można również… zakłady muzyczne.

Według różnych statystyk, z usług legalnych bukmacherów korzysta w naszym kraju od 5 do 13% dorosłych Polaków. Są to z reguły dość dobrze sytuowani, wykształceni młodzi mężczyźni z dużych miast. Zdecydowana większość z nich typuje u bukmacherów wyniki wydarzeń sportowych, ale coś dla siebie znajdą również fani muzyki.

Rosnące zainteresowanie obstawianiem zakładów wzajemnych sprawia, że coraz częściej na stronach internetowych bukmacherów pojawiają się rubryki z zakładami w kategorii „Rozrywka”. Tam fani muzyki mogą typować zwycięzców programów muzycznych czy talent show. W ofertach bukmacherów nie brakuje zakładów, związanych z wydarzeniami muzycznymi – wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć, by je znaleźć – mówi Jarosław Zalewski, ekspert portalu LegalSport.pl, zajmującego się analizą rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju.

Muzyczne zakłady wzajemne u legalnych bukmacherów

Wystarczy rzut oka zarówno na archiwalną, jak i bieżącą ofertę legalnych bukmacherów, by przekonać się, że muzycznych zakładów wzajemnych jest naprawdę wiele. Przykłady?

Dużym zainteresowaniem graczy cieszyła się jubileuszowa, 25. gala Fryderyków z 2019 roku. Aż 16 zakładów dotyczących tego wydarzenia miała w swojej ofercie firma LV BET, a 15 – STS. Szczególnie chętnie typowano wyniki gali w takich kategoriach, jak autor roku, utwór roku, album roku, teledysk roku oraz debiut roku.

Co roku wielkim muzycznym wydarzeniem jest odbywająca się w Los Angeles gala Grammy. Nie inaczej było na początku 2020 roku.. Zakłady na zwycięzców poszczególnych kategorii miało w swojej ofercie wielu legalnych bukmacherów, w tym m.in. Betfan. Analitycy bukmachera trafnie przewidywali, że statuetka w kategorii „najlepszy album” trafi do Billie Eilish za płytę When We All Fall Asleep, Where Do We Go? – kurs na takie rozwiązanie wynosił 1,45.

Bardzo popularnym w całej Europie wydarzeniem jest Eurowizja. Choć od drugiego miejsca Edyty Górniak minęło już ponad 20 lat, to w Polsce wydarzenie to cieszy się nadal dużą popularnością, co znajduje odzwierciedlenie również w oferowanych przez legalnych bukmacherach zakładach wzajemnych. I tak np. w firmie Fortuna głównym faworytem do wygrania Eurowizji 2019 był reprezentant Rosji (3,50) przed Szwecją (7,50) oraz Włochami (10,00). Ostatecznie jednak w konkursie zwyciężył reprezentant Holandii Duncan Laurence.

Oczywiście u legalnych bukmacherów znaleźć można również inne zakłady muzyczne – na rezultaty popularnych talent-shows (X-Factor, The Voice of…), a także na to, czy dany zespół wyda w określonym czasie nową płytę albo zagra w konkretnym miejscu koncert.

Należy również pamiętać, że typując poszczególne zakłady muzyczne skorzystać można z licznych promocji oraz ofert specjalnych dostępnych u legalnych bukmacherów, np. takich jak bonus bez depozytu 50 zł od Totalbet albo darmowy zakład 25 zł od STS. Dzięki nim nie ryzykuje się własnymi pieniędzmi, a typowanie wciąż pozostaje tak samo ekscytujące.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu – zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.

Wiele osób kojarzy zakłady bukmacherskie przede wszystkim z typowaniem wyników sportowych. Bez wątpienia sport jest najpopularniejszą częścią oferty legalnych bukmacherów, ale coś dla siebie znajdą u nich również fani muzyki. Jak się bowiem okazuje, u bukmacherów typować można również… zakłady muzyczne. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →