Coma powraca z nowym utworem!


11 lutego 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Singiel zapowiada album, który ukaże się w połowie marca.

Nowa piosenka Comy – Fantazja, to pierwsza zapowiedź nowego albumu zespołu i jednocześnie jedyny autorski utwór na płycie.

Wydawnictwo Sen o 7 szklankach ukaże się 15 marca i zawierać będzie covery piosenek dla dzieci z czasów dzieciństwa członków zespołu.

Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, okazało się, że najlepsze znaleźliśmy w filmach dla dzieci. Spore było nasze zaskoczenie kiedy aranżując utwory np. z „Pana Kleksa” odnajdowaliśmy nieoczywiste, psychodeliczne i czasem trochę mroczne konteksty. Zarówno teksty jak i muzyka z tych kawałków to nie jest naszym zdaniem typowa lektura dla dzieci. Pracując nad materiałem próbowaliśmy wyeksponować maksymalnie dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów

Zespół zaprezentuje materiał z nowej płyty na koncertach podczas trasy Witajcie w Naszej Bajce :

02.03 – Wałbrzych – Stara Kopalnia
03.03 – Zabrze – C.K. Wiatrak
07.03 – Opole –  N.C.P.P
08.03 – Wrocław – A2
22.03 – Gdańsk – Stary Maneż
23.03 – Poznań – Tama
24.03 – Szczecin – Peron
04.04 – Warszawa – Palladium
06.04 – Katowice – M.C.K.
07.04 – Kraków – Klub Studio
25.04 – Łódź Wytwórnia

Bilety na koncerty są dostępne na BILETOMAT.PL

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Coma koncerty

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.