Co za zdjęcia! Niesamowita akcja poznańskiego fotografa


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Artur Nowicki, poznański fotograf, współautor projektu Plug.In, stworzył wyjątkową galerię zdjęć, na których uwiecznieni zostali jego znajomi. Jednak sposób, w jaki tego dokonał, nie należy do szablonowych, a sami modele nieźle przygotowali się do nietuzinkowej sesji.

Scena klubowa w obiektywie i w sercu. Artur Nowicki

Artur Nowicki, znany również jako AEN, to poznański fotograf, związany głównie ze sceną klubową. To właśnie w klubach Nowickiego można spotkać najczęściej, gdy uwiecznia imprezy z udziałem didżejów i didżejek. AEN tworzy również filmy czy zdjęcia portretowe. By przekonać się jak szeroki jest wachlarz jego inspiracji, rzućcie okiem na jego profil na Instagramie.

Artur Nowicki aka AEN
Artur Nowicki aka AEN

Artur Nowicki przedstawia Plug.In

Najważniejszym projektem Nowickiego jest Plug.In. Cykl współtworzony z Wojciechem Kowalkowskim, transmituje sety didżejskie z różnych miejsc w Polsce, a także poza krajem. Za pośrednictwem profilu na Facebooku, Plug.In streamuje imprezy w klubach i nie tylko – czasem są to naprawdę wyjątkowe miejsca jak choćby… dach Bałtyku, najwyższego budynku w Poznaniu. Odwiedźcie profil Plug.In na Facebooku i przekonajcie się sami!

#zostańwdomu i… daj sobie zrobić zdjęcie!

Najnowszą inicjatywą Artura Nowickiego jest niesamowita sesja zdjęciowa. Zastanawiacie się pewnie jak mogło do niej dojść, wobec obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią. Właśnie te obostrzenia poniekąd narzuciły pewne ramy sesji, dzięki którym mogły powstać tak niebywałe fotografie.

#zostańwdomu - Fot. Artur Nowicki AEN
#zostańwdomu – Fot. Artur Nowicki AEN

Nowicki postanowił zaprosić do niej pokaźne grono swoich znajomych, głównie osób związanych z poznańską sceną klubową. Przez kilka dni, fotograf przemieszczał się po mieście, by dotrzeć pod ich okna i balkony. Spod nich robił im zdjęcia, do których… co niektórzy przygotowali się w naprawdę niesamowity sposób. Wyjątkowe kreacje, fryzury czy pozy to tylko wycinek z tego, co możemy zobaczyć na fotografiach Nowickiego. Akcja spotkała się z niebywałym rozgłosem na Facebooku. Sam autor zamierza kontynuować projekt i dokładać do niego kolejne zdjęcia. Przesłaniem akcji jest to, by podobnie jak bohaterowie fotografii pozostać w domach, w trosce o swoje zdrowie i innych.

#zostańwdomu - Fot. Artur Nowicki AEN
#zostańwdomu – Fot. Artur Nowicki AEN
Na zdjęciu: Alex Kubaczewski, nasz redaktor naczelny, z córkami

Niesamowita galeria zdjęć i… osobowości

A zatem zostając w swoich czterech ścianach, zapraszamy Was do obejrzenia niesamowitej galerii autorstwa Artura Nowickiego. Już niebawem zaktualizujemy ją o kolejne fotografie!

Artur Nowicki, poznański fotograf, współautor projektu Plug.In, stworzył wyjątkową galerię zdjęć, na których uwiecznieni zostali jego znajomi. Jednak sposób, w jaki tego dokonał, nie należy do szablonowych, a sami modele nieźle przygotowali się do nietuzinkowej sesji. Scena klubowa w obiektywie i w sercu. Artur Nowicki Artur Nowicki, znany również jako AEN, to poznański fotograf, związany […]


ZOBACZ: #zostańwdomu – fot. Artur AEN Nowicki [zdjęcia]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →