Céline Dion na dwóch koncertach w Polsce!


27 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Potwierdziły się przypuszczenia i w przyszłym roku Céline Dion wystąpi w Łodzi i Krakowie. Artystka będzie promować swój nowy album Courage, który ukaże się 15 listopada.

Céline Dion to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w historii muzyki popularnej. W latach 90. zupełnie zdominowała światowe listy przebojów. Od tego momentu, podczas ponad 35-letniej nieprzerwanej kariery, sprzedała prawie 250 milionów albumów i zdobyła ogromną liczbę nagród i wyróżnień.

W zeszłym tygodniu Céline Dion podzieliła się aż trzema nowymi utworami, które zapowiadają jej nadchodzący album – Courage. Piosenki Imperfections, Lying Down i tytułowa Courage odkrywają rąbek tajemnicy dotyczący wydawnictwa, które pojawi się na sklepowych półkach już 15 listopada. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad oraz szybszych i energetycznych hitów.

Wczoraj w sieci pojawił się teledysk do jednego z trzech utworów, które poznaliśmy w ubiegłym tygodniu. Zobaczcie piękny, czarno-biały obraz do singla Imperfections.

Céline Dion – Imperfections

Céline Dion na dwóch koncertach w Polsce

W ramach trasy, która obejmie niemal sto koncertów w największych arenach na całym świecie, artystka dwukrotnie wystąpi w Polsce: 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja w TAURON Arenie Kraków. Diva powróci do Polski po dwunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju.

Celine Dion na dwóch koncertach w Polsce

Sprzedaż biletów rusza 4 października.

Potwierdziły się przypuszczenia i w przyszłym roku Céline Dion wystąpi w Łodzi i Krakowie. Artystka będzie promować swój nowy album Courage, który ukaże się 15 listopada. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →