Céline Dion zapowiada nową płytę trzema premierowymi utworami


23 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Jedna z największych światowych gwiazd muzyki, Céline Dion, zaprezentowała aż trzy utwory, które znajdą się na jej najnowszej płycie Courage. Premiera albumu już 15 listopada.

Céline Dion sprzedała ponad 250 milionów albumów na całym świecie, zdobyła pięć statuetek GRAMMY, dwa Oscary, siedem American Music Awards i wiele innych. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych artystek na świecie. Niebawem ukaże się jej najnowszy album – Courage.

Single Imperfections, Lying Down i tytułowy Courage odkrywają rąbek tajemnicy dotyczący eklektycznego wydawnictwa, które pojawi się na sklepowych półkach już 15 listopada.

Każdy z singli pokazuje inne oblicze „odważnego” albumu. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad oraz szybszych i energetycznych hitów.

Imprefections to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna. Lying Down przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji. Courage to natomiast hymn o sile, odwadze i niezłomności, kiedy podejmujemy nowe wyzwania.

Céline Dion – Imprefections

Céline Dion – Lying Down

Céline Dion – Courage

Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór Flying On My Own, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej artystki. Przy nowych kompozycjach artystka pracowała między innymi z Davidem Guettą, LP, Stevem Aokim i Sią.

Céline Dion w Polsce?

Gwiazda zapowiedziała także trasę koncertową, jednak obecnie znane są jedynie daty koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Wiele jednak wskazuje na to, że podczas europejskiego tournée artystka odwiedzi także Polskę. Agencja koncertowa Prestige MJM umieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym widzimy napis: Do zobaczenia wkrótce! Love, Céline.

Grafikę udostępniły u siebie Atlas Arena w Łodzi oraz krakowska Tauron Arena, co może sugerować, że gwiazda wystąpi u nas dwukrotnie!

Czekamy!

Jedna z największych światowych gwiazd muzyki, Céline Dion, zaprezentowała aż trzy utwory, które znajdą się na jej najnowszej płycie Courage. Premiera albumu już 15 listopada. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →