Brytyjski duet IDER na jednym koncercie w Polsce


22 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół IDER to dwie dziewczyny -  Megan Markwick i Lily Somerville, które poznały się w trakcie nauki na Uniwersytecie w Falmouth w Wielkiej Brytanii. W 2016 roku zadebiutowały z singlem Sorry. Teraz zapowiadają debiutancki album. 

IDER, czyli Megan Marwick i Lily Somerville poznały się podczas wspólnych muzycznych projektów na studiach. W czasie, kiedy były współlokatorkami, zaczęły wspólnie tworzyć teksty piosenek. Pierwszym efektem był singiel Sorry.

Teraz duet zapowiedział swój debiutancki album. Emotional Education ukaże się 19 lipca i będzie zwieńczeniem ich 6-letniej pracy. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni Glassnote Entertainment Group LLC, która pod swoimi skrzydłami ma m.in. zespół Chvrches, Mumford & Sons czy Phoenix.

Teksty i muzyka zostały w całości stworzone przed Megan i Lily, a płyta powstawała głównie w Londynie. Tematy poruszane przez duet dotyczą zdrowia psychicznego, lęków, niepewności, seksu, nostalgii czy złamanego serca.

Singlem zapowiadającym płytę jest Wu Baby, który swoją premierę miał kilka dni temu.

IDER, w ramach trasy promującej debiutancki album, pojawi się na jednym koncercie w Polsce. Duet zagra 4 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.