Tauron Nowa Muzyka poszerza skład o kolejną gwiazdę


24 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Mocny line-up kolejnej Nowej Muzyki stał się właśnie jeszcze mocniejszy, bo poszerzył się o intrygującą gwiazdę alternatywnego, wrażliwego popu.

Niedawno do składu katowickiego festiwalu dołączyła Roisin Murphy, a już mamy kolejne ogłoszenie. Jak dotąd 25 poznaliśmy wykonawców, którzy między 6 a 9 lipca zaprezentują się na żywo w Katowicach. Jednym z nich jest SOHN – wyjątkowy wokalista, łączący wpływy R&B, popu i elektroniki w ambitny, a zarazem chwytliwy sposób. James Blake, Jamie Woon – to dwa nazwiska, które najczęściej padają w odniesieniu do SOHN-a.

sohn tauron nowa muzyka

Od internetowego debiutu w 2010 roku w jego karierze zdążyło się sporo wydarzyć. Tworzył nawet utwory m.in. na płytę Rihanny. Christopher Michael Taylor nagrał dwa dobrze przyjęte albumy dla kultowej wytwórni 4AD – “Tremors” z 2014 roku i tegoroczny “Rennen”. Podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017 zaprezentuje przekrój wieloletnich dokonań na żywo.

12. Tauron Nowa Muzyka Katowice – 6-9 lipca

Tegoroczna edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice będzie już dwunastą. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji się na niego wybrać – najwyższa pora! Żaden festiwal nie łączy tak zgrabnie postindustrialnych lokalizacji z futurystycznymi dźwiękami. Można tam usłyszeć najciekawszych debiutantów i największych klasyków współczesnej elektroniki, ale także artystów jazzowych, rockowych i hiphopowych.

Dotychczas ogłoszeni artyści 12. edycji to: Róisín Murphy, The Cinematic Orchestra, SOHN, Gang Gang Dance, Ry X, Gold Panda, Luke Vibert, Michael Mayer, Christian Löffler & Mohna A/V live, Romare full live band, Mall Grab, Lucy, Paula Temple, Yussef Kamaal, I-F NL Palms Trax, Thomas Brinkmann, Porter Ricks, Princess Nokia, Fisz Emade Tworzywo, Ten Typ Mes, Food & Hilde Marie Holsen, Aux 88, Dr. Rubinstein, i Ho99o9.

Więcej szczegółów na temat nadchodzącej 12. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice można znaleźć na stronie www.festiwalnowamuzyka.pl

tauron nowa muzyka

Mocny line-up kolejnej Nowej Muzyki stał się właśnie jeszcze mocniejszy, bo poszerzył się o intrygującą gwiazdę alternatywnego, wrażliwego popu. Niedawno do składu katowickiego festiwalu dołączyła Roisin Murphy, a już mamy kolejne ogłoszenie. Jak dotąd 25 poznaliśmy wykonawców, którzy między 6 a 9 lipca zaprezentują się na żywo w Katowicach. Jednym z nich jest SOHN – […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →